MAZDA 626 savininkai ir kt.! ka daryt, kad apsisaugot nuo posukiu lupinejimo ?

Maciau ant Xedos’o posukiai netgi su lituokliu islydytais valstybiniais numeriais. Jie po tos operacijos ne tik kad reljefiniai (nenuvalysi pvz), bet ir dar juodai ryskiai apvedzioti. Dar nelabai megsta apskaldytu posukiu-iskilusiu, visokiom lipniom juostom uzklijuotu…

jo. tu dar papasakok man kad as idedu naujas lengvai ishimamas dalis ir gqaliu ramiai eit miegot ane

su mazdom nzn, su kupu ivairiai - ar tai sriegi varzhto ant kurio laikosi lempos nugrezia, ar ish vidaus prisabachina, dar machiau pas viena groteles tokios padarytos ir prisuktos ish bamperio vidaus.

o va cia ideja tikrai ciki ishdegint. dekingas. Cha cha Alus

kad pas mane abu kartus ishlupo nulauzdami ta ausele, tailyk ir pofik jiem tas sriegis reik suprast

As kalbu aplamai, o ne konkreciu tavo atveju. Kuo zmones daugiau perka tokiu daliu, tuo labiau jas vagia ir po to vieni nuo kitu perka. Geriausia apsaugoti tai tik graviravimas ar litavimas, kaip kazkas minejo.

kad pas mane abu kartus ishlupo nulauzdami ta ausele, tailyk ir pofik jiem tas sriegis reik suprast

vo gera mintis reikia sudauzyt savo posukius, tikrai niex neims Gerai

va dar ziurek juos ir rasti ner taip lengva Piktas

Nieko cia neprigalvosi, posukiai-lengviausiai islupama mazdos isorine dalis (beje, kaip ir halogenai, tik ten +2 varztai dar). Nebent saviveikla uzsiimt-pasidaryt koki metalini tvirtinima is vidaus, ir prisabacint prie sparno ar dar kur nors Nekaltas

daryk papildomus sutvirtinimus , bandyk prie sardos kaip nors prisukt .

nu bet tai atrodo… geriau tada be posukiu vazinet, tik su paciom lemputem Juokiasi

Arba derinuka “krona+maza sirena+2 kontaktai” po posukiais lipdyt Cha cha Nekaltas

varzto galvute sugadink ir neatsuks

Kokia varzto galvute?Galvoji kad jie kapota atidarineja pries isimant posukius? Juokiasi JuokiasiJie lengvai issiima ir taip Liežuvis

Šypsena jau menesi vazineju beju Mirktbeja sriegi nusukt nepades, nes pas mene ishlupo nulauzdami auseles laikancias .

Kai turejau Mazda 626 Coupe posukiai is vidaus buvo prisukti papildomais varztais.

radau parduotuvej po 28lt gal kas pigiau matet? (naujus Mirkt)