Maza krutine...

Niu jo… cia labai labai labai ziauriai pasake…

Apkabinimas

na…bet dzin tie klasiokai…uzhtat mano Vyras wis man sako kad mano maza krutine jam labiau patinka nei tos dydzhiules…Laimingas
nzn gal ir meluoja jis…:v bet po jo zodziu vistiek geriau pasidaro…ir daugiau pasitikejimo ygaunu…Taip

priauk svorio. pamatysi, ir krutine padides

Statistiskai moterims turincioms maza krutine, rizika susirgti kruties veziu yra labai maza.Tavo krutine normali Gerai

o kaip ta krutine sumazintiPavargęsJuokiasi

emiru nejaugi ir tu turi bedu su dydziu ? Šypsena

kiek teko bendrauti su moterimis, tai dar ne vienos nesu sutikes, kad butu 100% patenkinta savo biustu Nekaltas
visada buna arba per mazas, arba per didelis… Pavargęs

man atrodo, kad nera tau ko pergyventi ir kaitalioti - ismok myleti save tokia, kokia esi - ir visi kiti taip pat tave myles ir gerbs, patikek Šypsena

man mano biustas pats tas. o gal paprasceusei as neteikiu jam jokios reiksmes - yra kaip yra ir taip gerai 100% (hm o gal su tuo susijes kai kuriu pazystamu komentaras: "boba su keusais"?!).
o stai mano sesuo tai alpsta is noro susimazint krutine, sako "jauciuosi kaip karve" o ir seip trukdo (na ji labai megsta begiot, o issirinkt ruba, kuris tvirtai prilaikytu, gana sudetinga).

ką čia kalbat, kai kurie šaunuoliai jau susijaudino bekalbėdami apie jūsų mažas krūtinėsŠypsena

maza krutine, didele krutine cia turbut vienos is opiausiu moteru problemu…man irgi dar tik 16 bet jau turiu kompleksa del krutinesNežinauaisq yra ivairios liemeneles lurios bent jau optiskaj didina,bet patikekit kajp buvo malonu girdet toki vaikino komentara:
tavo figura ideali,charakteris liux,nu bet papu dievas taj stobal pagailejo…
isties dievas papu nepagailejo bet lengvoji atletika juos ateme…

patikek, turiu, nors mano vyras taip nemano, bet asTaipCha cha

Nana, as tokiam kaip atsakyciau KandaIgnoruoju

patikek kaikam patiksi ir turima tokia krutine

Tada visu rimtumu iškils sekanti problema - kaip tą svorį numesti. Jis dažniausiai auga ant šlaunų, ant pilvo. Ant krūtinės… nelabai Drovus

niu ir teisingaiLaimingas

[/quote]

nu bet zhinai…kaj klasiokai…kurie atrodo jau nemazhi vajkaj…jau galima sakyt 12 klasej pradeda man aishkint, kad mano vajkinas noredamas paimt man uz krutines turi su pincetajs imti ir pan…
taj po tokiu prikolu dar skaudzhiau pasidaroNustebęs

[/quote]

Viršūnė… Kanda
Gal tokio “prikolno bičo” reiktų paprašyti parodyti savo “džiaugsmą” ??? Įtariu, kad be padidinamojo stiklo nelabai ten ką ižiūrėtum Ignoruoju

nu bet zhinai…kaj klasiokai…kurie atrodo jau nemazhi vajkaj…jau galima sakyt 12 klasej pradeda man aishkint, kad mano vajkinas noredamas paimt man uz krutines turi su pincetajs imti ir pan…
taj po tokiu prikolu dar skaudzhiau pasidaroNustebęs

[/quote]

Viršūnė… Kanda
Gal tokio “prikolno bičo” reiktų paprašyti parodyti savo “džiaugsmą” ??? Įtariu, kad be padidinamojo stiklo nelabai ten ką ižiūrėtum Ignoruoju

[/quote]

na jis pats toks labai nemazas…Ne
ciuju papaj tokio pat dydzio kajp mano…Cha cha
nes ir y svory taip nemazaj yra ir y aukshty…Juokiasi
iech…nutylejau ash tada…Taip
bet poto vakare, savo Vyras, lebaj guodziausi…Nustebęs

gal tegu pabando daugiau atsispaudimu padaryt uzuot mazinus krutine…Nekaltas

Siaip padidinti krutine galima darantis plastine operacija Šypsena bet yra ir naturalus budas bet aisq labaj smarkiai nepadeda: kadangi krutine moteriai krutine prilaiko ir nugara tej rejktu tvirtinti nugara ir jei nesi suaugusi ji padideja Šypsena

Dar galbut galima butu gerti stimuliantus moterishku hormonu Šypsena kuriuos nebent daktare ishrashytu Šypsena bet kiek zhinau auga ir uzhpakalis Šypsena

r-nuk o ka daryt kaj nori tik papu didesniu???Laimingas
o uzhpakaly niabent sumazhint…NekaltasDrovus