Maxima...

Bet kodel negaliu numesti vezimelio kur noriu? Juk man taip zymiai patogiau. O gal Maximai nerupi pirkejo patogumas?

nu tai wat ir apmokestino wezimelius, kad meto wisur ir wisada Nekaltas

kas cia per nesamones PavargęsBaisuNeKandaPiktas!!!

nu ble… duodat Juokiasi lol. Tigi visur taip, kad nusivezhes sawo maishus prie mashinos nepaliktum vezhimelio ajkshtelej Girtas

Maxima rulzzz Mirkt

Pas mus nėra nieko panašaus…NeŠypsena

Dar bus. Pirk vezimely uz tai.

pas musu IKI vezimeliu nuoma po lita Baisu

taigi pastacius vezimeli i vieta pinigus vel atsiimi!

Manau,kad ir nebus Mirkt
O vežimėlius Šiauliuose tegul belgai perka…Cha chaLiežuvis

Vokietijoje taip-nuo senų senovės ŠypsenaTurbūt,ir ne tik ten…MirktDrovus

Idomiai, 1a kart girdziu, kad Vokietijoj galima kazka uz lita gaut Šypsena

O man patinka Numaviciaus zmona… Nekaltas

Och tu … tu izeidei maxima ir zinok, kad tam "suknistam" Rimije ir NORFOJE reikia po 50 ct ar 1 lt mesti.

Tie vezimeliai dar velniop. Siandien buvau Maximoj ir nieko nepirkau, nes reikejo didesnio prekiu kiekio, primeciau kainasPiktas ir pabegau i kita centra pirktis.

Man tai keista, kodel prekybos centrai staiga susigriebe tuos vezimelius su uzraktais daryt. Buvau Rygoj praeita vasara, ten tokie dalykai jau buvo, visi jais naudojosi ir niekas nesikeike, tai turbut jau nebenaujiena latviams. Ar galbut cia galima izvelgt nedideli prekybininku kersta uz ta alkoholio pardavimo istatymo pataisa - Visas blogybes pradet igyvendint nuo geguzes menesio, ir lietuviai pyks ne ant centru, o ant valdzios ir europos sajungos.
Man asmeniskai px tie vezimelei, tik beda ta, kad kartais pamirstu, jog tas vezimelis man lita kainavo. Viena kart jau buvau palikes prie kasu :confused:

As pries 14m. pirma karta buvau Vokietijoj, tai ten jau budavo tokia tvarka - ikisi 1 marke ir gauni vezimeli, iseni is magazino atsiimi markeŠypsena

Pries kokius 8 metus buvau cekijoje, ten supermarketuose irgi reikejo ideti kazkiek kronu, kad tas vezinemis atsiristu, nuo stulpo ar kazko panasaus, paskui, kai baigei shopinga, atvarei ta vezimeli i vieta, ikisai ta raktuka ir tau tuos pinigelius atiduoda, cia kad tvarka butu ir kad nesivoliotu tie vezimeliai po visa stovejimo aisktele, dabar tie paliekantys mokes pinegelius uz tai ir viskas.

A viska supratau tai ce nieko nekainuoja tik kad y vieta nuveztum babkiu prasoDrovusŠypsenaTaip

maxima - tu gali