matuojames toliau

“juodu dumu net lempos is vidaus smalkem aptrauktos” Cha cha

Huntero, sakai 8sec iki 100 nevalingitas? JuokiasiCia tipo ikirtai bmw dvilitri ir jau visi nevalingitai tapo? Kietas

Rafinuoc - rimtai 100kw mersas renka 100 per 8sec? nu galbut. bet ble, lieti 10ltr saliaros i tratala vs lieti 13 i benza, ar tikrai reiksmingas skirtumas? ypac, su tuo “sportiskiau”? as asmeniskai benzo ieskojau, nes per tiek metu tratalai dyzeliniai uzpis.o negyvai. ieskojau galingesnio benzo, kuris dujintusi. nu gavosi nesidujinantis. ka papi.si.

Zhakas, mano atveju buvo 2015m 328d is usa. tai kaip premiumiu salone per daug traktorizmo, ypac kai isedi i 328i tai toks jausmas kad i aukstesne klase persedai - tylu, ramu, jokiu vibraciju

2.0d problema būdavo ne pats tratėjimas, kurio salone nesigirdi, o ne Q/A bėdos, nes kas kažkelintas vibruoja ir niekas nesupranda galų kodėl.

Huntero, nu dalis tiesow yra. Bet cia gi su visom auto tas pats dyzelis vs benzas. Benzo geria ten 30proc daugiau ir tiek ziniu. Su dyzeliu vaziuot smagiau, del nm. Mano 630i geria mieste 15.5, traktorius gertu 11~ jauciu. Retai judant benzas px, bet hzpili baka uz 60e ir rodo 500km pravaziuot.

CIpuotas nebent, gal gal pasiektu

Bet kad žmonės kalba kad ir F30 328i dyzeliškai dirba. Yra to kai įsiklausai, bet man kai po japoniškos dyzelinės skarbonkės įsėdus į pirmą gyvenime vokietį, tai viskas labai tylu Cha cha

N20 taip ir dirba

Todėl ir juokas ima, kai sako 2.0d efkėj, tai tratalas, o jau į N20 įlipus, tai tyla nors tas N20 tikrai ne tyliausias motoras. Naivu būtų tikėtis, kad keturkaušis dyzelis bus tiek tylus, tiek išbalansuotas ant laisvų kaip kokia benzininė šešiukė, bet nereik ir tokiem jautriem būt ir pasakot, kad ten trata baisuliniai.

n20 starte tai keistai netyliai dirba, po to kiek nutyla Šypsena bet salone nesigirdi to, kas girdis lauke - px Cha cha

ieskojau c350cdi arba e350cdi coupe. srotu sroto srotas… vienintele gyva ceske utenoj buvo papuolus su 330kkm tikrai rida. nespejau pajamt. o poto prasidejo visokie “ledai” su “200kkm” rida.

Nu lygint n47 su n20 Apsvaigęs

Zhakas sudus sneki, saliarka jam matai ne ka garsiau uz benza dirba Cha cha ar cia toks saliarkos fanas busi ar toks jautrus bmw fanas kad neduok die kazkas apie bmw bloga zodi pasake? ir apie kokias benzinnes sesiukes cia tu kalbi ten kalba ejo apie 2.0d (F30 328d) ir 2.0 benza (F30 328i)

Šūdus, tai tu šneki. Prie ko blogas žodis, jei žmonės nesigaudo apie ką šneka? Aš pats važinėju su lci B47 ir nėra nei kažkokių baisulinių tratėjimų, nei vibracijų, nei diskomforto dėl to. Dirba kaip dyzelis ir tiek, bet, kad į benzą keturcilindrį peršokus kitoj klasėj pasijauti, tai gal nebesapnuok Cha cha

As kai parsivariau pirma F30 is usa 335i po surinkimo galvojau, kad posparniai arba garso izoliacija nesudeta, nes salone triuksmas belekoks. Tada kita parsivariau vel tas pats, paskui M4 kai vaziuoji ir atodo priekyje skyle kokia yra, kad laukas girdisi, ipratau, kad jos tokios yra ir nesikroviau, svarbu perka Juokiasi

O dar sako, kad toyotos blogos Cha chaOt tie bmw fanai Cha cha

Vyriausias, draugelis parsivare f30, tai galvojo kad kazko nedarinko, veze po servisus, nes galvojo kad guoliai kaukia Juokiasi nes triuskmas nenormalus vaziuojant. Bet prasikankino pro servisus vaziuojant ir nusprendemad viskas ok ir taip turi buti Juokiasi

Nu autorizuotam servise gal kiek protingesni zmones dirba, nei tu. Kazkaip nenustate bedu jokiu, twipogi laiptuotu padangu.

auto-decibel-db.com/index_kmh.html Čia, kad apie orą nešnekėt. 2013 320i N20 palyginus su 2014 320d universalu, abu turėtų būt pagal metus pre lci f3x, tai matos, kad skirtumai dideli nejaučiami. Po to matos 328i 2012, tai vienas mažai nuo 320d 2014 skirias ant laisvų, o prie kai kurių greičių 2.0d net kažkiek tylesnis. Ir bendram visų mašinų triukšme matos, kad f3x nepretenduoja į garsiausių automobilių gretas. Kadangi pas f3x pagrinde triukšmas nuo padangų girdis, tai padangų tylumas tikrai jaučias. Aš kai pakeičiau iš 73db Bridgestonų nenaujų į naujus 65db GoodYearus, tai skirtumas juntamas. Jau nekalbant apie medines amerikanskas. Pas dyzelius f’kes bent Europoj buvo stipresnė izoliacija tarp variklio ir kabinos, skyrėsi ir gumos tarp rinkų ties sparnais/priekinėm durim, pas mane yra ir ta izoliacija tarp variklio ir salono ir gumos, ko pas benzą ir ameriką gali ir nebūt iš gamyklos. Būna tokių kur ir be kapoto izoliacijos.