Matricas_\\ pasakykite savo nuomone apie shy moderatoriu...

To Patyres_dalyvis>> prasyciau siek tiek pagarbos kitu pasisakanciu cia atzvilgiu Mirkt

manu kad jei shis moderat. cia lankytusi tai jau senai tema butu uzrakinta ar pan Nekaltas

eeeE… pasistengsiu… Liežuvis

gerai chia gal mane pastatei i wieta… o apie perlus tai man yra wisishkai wienodai… Liežuvis nu bet kai atejna i kluba naujas dalyvis ir pradeda taukshti nesamones taj patikek…chia apie ta dalyvi tiesiok ish pripratimo… Liežuvis

Kurioj vietoj, tavo manymu, parasiau nesamone? Papostink man.

geriau toks moderas, nei jokio Nekaltaso siaip cia l.geras moderatorius

ash kalbejau apskritai

■■■■■■■. Tai jau jei kalbi apskritai, tai matyt visi cia esantys raso nesamones, arba tik tie, kurie sako kazka tavo pusen. Ai pala - tik tie, kurie yra dalyviai, ane?

apie mane tu gali waryt ka nori…man PX NX Liežuvis~ pabusi uilgiau bangoje suprasi ka ash turejau omenyje… Liežuvis~

Tai as jau dabar supratau. Naujas dalyvis yra absoliuciai kvailas, bukas ir t.t. jo rasomi postai - nesamones.

Pakeiskit vyrai pavadinima,nes kaip suprantu tas Matricas cia jau visai ne prie ko Cha cha Teisingai GiX raso-rutu darzelis gaunas

Cursor, rinkis issireiskimus ir Tu.

naujas dalyvis naujam dalyviui nelygu Šypsena tikrai yra ir tokiu,kaip kad cia aprasei Taip Cha chabet manau, kad nenuneigsi, kad naujokas negali zinoti tiek, kiek zino bangoje siek tiek jau apsitrynes Šypsena kad ir apie tai kas yra kas cionai. o,bet,taciau,jeigu tikrai negalima visu naujoku matuoti viena liniuote. o mastantys naujokai - visada welcoma Geraitik nebuk toks izeidus Mirkt

As neizeidus. Atsiprasau, daugiau nieko debilu nebevadinsiu Ne Šypsena. Bet tai, gerbiamoji, kaip man jaustis kai as cia ateinu, kazka parasau, o komentarus -iolikianiai man raso ne i posta, o i mano statusa. Veliau jis jau sako, kad cia iprotis. Pripazista, kad engia naujokus. Smagu. Laimingas

nu karochia gryshtam prie temos… Liežuvis

Kad tamsta, kaip temos autorius, turetumet diskusija vest, o ne naujokus nusisnekanciais nevykeliais vadint.

galetum ir atsiprasyti Mirkt Liežuvisanuka uzkasat karo tomahaukus.

iki šiol man jis įstrigo tik vienoje temoje kai pasiūlė kitiems suieškoti buvusią temą Nekaltas o kadangi aš paieška naudotis dar moku, tai atrasiu tą temą…va ji (8žin.) [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/369761.48 1-=(462386019](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/369761.481-=(462386019) daugiau nieko blogo apie jį negaliu pasakyti Laimingas ir tikiuosi, kad jo neimsit dar labiau kritikuoti, nes čia mano pastebėjimas. tikiuosi Matricas_ išmoks naudotis paieška ir galės dar sėkmingiau moderuoti Mirkt

nesvarbu -kelikiniai Šypsena lygiai kaip ir nesvarbu kiek zinuciu esi prirases Tu ir koks statusas Tavo. Is esmes esi 100% teisus, taciau visada gi yra koks nors bet. negalima skirstyti banguciu pagal statusus. ir is anksto visiems klijuoti etiketes. Bet, teisybes delei tureciau pastebeti,kad tik koks vienas is simto naujoku sugeba nepasisiukslinti, neapsifloodinti, neapsirekauti, is karto rasyti vietoje ir i tema. Va per tokius ir lipdomos etiketes po to Nekaltas Valio, jei naujokas padorus bent tiek, kad susipranta pasiklausti senbuviu jei kas neaisku. jei sugeba bendrauti o ne tik reikalauti demesiaus sau. dar didesnis valio, jei suvokia kad cia publika labai jau marga renkasi - nuo keliolikmeciu mokinuku iki deduliu mokslo daktaru,ir, jei sugeba paprasciausiai praignoruoti tai, kas jam galbut nepatiko Šypsena bet spek kiek tokiu yra? Kaip ir senbuviu, beje, yra labai visokiu Šypsena psio vaikai mano, baigiam pyktis del nieku. Patyres_dalyvis daugiau neleis sau saipytis del statusu (tikiuosi bent jau) bendraus su visais neklijuodamas isankstiniu etikeciu a ka naujokas=durnelius. Cursor (taip pat tikiuosi) atleis Patyrusiam uz jo jaunatviska maksimalizma ir sioki toki pasikarsciavima bei neleis sau klijuoti amziaus etikeciu a ka 'niolikinis=mazvaikis. sutarem?

na,paieska niekada nebuvo Matrico stiprioji puse Šypsenajei reikalinga mano nuomone siuo klausimu, tai as be nuomones. taip, kelis kartus yra susikirtusios nuomones moderavimo klausimais. galbut noretusi,kad laiko klubui skirtu siek tiek daugiau, bet skiria tiek, kiek gali. o kad negales tam laiko skirti daug, zinojo jau pries rinkimus,tik neprisimenu ar pranesta apie tai rinkejams buvo Nekaltas