matinis antra karta gimes

Rafi>siaip butum iblioves i sikna ant tu 30km/h galeciau liuoooosiai duot savo iseigine prisikimui,kad nebutu uzteke tu 10klt sutvarkyt boingui

draugui pasibaigė kasko, po savaitės mašiną nukniaukė iš kiemo Cha cha Po gero mėnesio, mašinos dalių rado kaime, už 10km

qrmi zinau zmoniu kurie is kasko biznio chatas pasistate Mirktzinau tokiu kurie sedo Cha chabet ne apie tai… ramybe kainuoja… uz ja reik susimoket… o rafio logika gelezine… 10K sutaupe… Cha cha o jei subalaodsi, kad remontas kainuos 20K kas tada? kokia tada skaiciuokle? Cha cha

As kalbu apie konkretu varianta e65 kaina didele, nes ****ina parktronikus, kas ****ina, kas patys nusiema, ir melzia draudima, todel draudimas gali uzgiedot neprotinga kaina… Tarkim 4k. Tai as geriau prisisamarezinu tuos moldingus ir nemoku tu 4k. Per du metus nepadarau autoivykio, jau 8stukos lt, uz 8stukas sudauzyt masina jau reikia kazka ziauraus padaryt Šypsena Na zodziu, visi skirtingai masto Šypsena

stabdant nosis vistiek pasminga zemyn, px, kad aukstesnis tas boingas. ir prie nedidelio greicio daxuja reikalu butu su nosimi buve… o kur ta valachyta, ieskoti, kur pigiau ir pan. o kasko - numetei i serviza ir padaro…

bet tai jei į subinę ibliausi, tai juk ne tik savo, bet dar ir kito mašiną tvarkysi. Tiksliau išsireikalaus iš tavęs jo draudimas. Tai su tuo 10k lt kažin kaip ten būtų Cha cha

dr002, neziurejau i spidometra, manau apie 30 buvo per valanda, patikek tiesiai buferis i buferi cia ne smugis o ****u kruva, ypac semkai Šypsena as juk kregzde savo pats subalnojau zinau kaip kas, 30km/val yra negreitis kai kita masina rieda ant slidzios dangos yra negreitis Šypsena

zinoma, kiekvienam savo Taip

vabalaz skiri kasko nuo civilinio draudimo? Klasta

civilinis baigiasi 14d, tai blyn reikes prasitesti, nedelsti Cha cha

MCR, o pas rafi yra kasko? Klasta

paberus kito masina tvarko civilinis draudimas… pats tvarkaisi savo masina, jei be kasko.

oo… Rafi, tu aju su civiliniu vazineji? lyg kuri laika be jo sukdavai ratus? Šypsena

p.s. priskaiciavo 6menesiam dabar kaina 268, cia daug ar ne? 4.0 motoras qrmis, nu suku be civilinio kartais, jei masina pvz kokia ant pardavimo, arba ten tingiu apsidraust ar nespeju, pora men daugiausiai isvazinejas esu, bet cia ne del taupumo tikria, o gal del tingumo Šypsena

vabalaz>Tai cia jau civilinis anam sumokes.Jis kalba apie savo modelio remonta

vabalz tai pas rafi nera kasko… kasko tvarko tik tavo masina jei tu kaltas… o civilinis tvarko nukentejusio masina, jei tu esi kaltas Mirkt bet tavo masina lieka sudubasinta… supranti dabar? ka? Šypsenao jei rafis ir civilinio neturi… tai lieka sekantis zingsnis pripifus vazinet Gerai Juokiasi juk px viskas Cha cha

Pamenu draugelis uz Q7 nuo nulio 4.2tdi suplojo 23klt uz kasko pirmus metus Cha chaAs draudziu visada kasko,koks triperis bebutu,maziau galvos skausmo Šypsena

f1, tai aišku kad sumokės, bet draudimas juk išsireikalaus tos sumos iš kaltininiko. Nes kiek pažįstamiem atvejų buvo, visi gavo laiškus, kad susimokėt Nekaltas

Man tai pats principas kvailas - turėti outstanding automobilį ir taupyti ant draudimo Cha chaGal aš ir neteisus, bet man tai panašu į: turiu gerą golfo lazdą (inventorių), bet man gaila pinigų, todėl nevažiuoju į golfo klubą, o žaidžiu karvių prikakotoje ganykloje Cha cha Nu kažkas tokio Cha cha

be civilkes jau stipru vazinet Cha cha i koki x6 pystelejai ir ieskai, kur brangiau inksta parduot Mirktvabalaz - draudimas is kaltininko, ty civilkes naudotojo, galejo prasyt padengt dali nuostoliu, jei vadeliojo zmogus, neturintis sutartyje nurodyto vairavimo stazo ar pan. bet jei visos salygos ispildytos, tai prie ko civiliniam is kaltininko pinigu reikalaut? kazko tie tavo pazystami nedasake…