Masterskaja pana Plyntusa

cikados iškrido į pietus

Savaitgalio žvejyboje ant KM ledo išbandžiau savo gamybos avižėlę. Tai paprastas kabliukas su lašeliu lytmetalio. Galiu pasakyti, kad avižėlė dirbo, pagavau kelis gražius ėšerius, bet daugiau ten nevarysiu. Tie taškuoti ešeriai man kažkokie baisūs.

Aš irgi esu užpernai susimeistravęs technikos stebuklą (net galvojau, kad vertėtų užpatentuoti įdėją Mirkt) - pasidariau beinercinį skritulį žiemą lydekoms gaudyti. Na pagrindinis dalykas - būgnelis nuo beinercinės ritės. Jį pritvirtinau prie lentutės, kuri dedasi ant ledo. Valas per nukreipiantį žiedelį nuleidžiamas į eketę per skylę su įpjova lentutėje. Kad žyvcukas jo nenuvyniotų pritvirtinau paprasčiausią skalbinių segtuką. Lydeka timpt - valas iš segtuko išsprūsta ir toliau be jokio pasipriešinimo slysta nuo beinercinės ritės būgnelio. Kad vėliau patogiau būtų suvynioti valą ant būgnelio, būgnelį buvau pritvirtinęs ant vyrio - jį atlenki ir patogiai susivynioji.
Sistema veikia kuo puikiausiai, jokių esminių techninių trūkumų nėra. Vienintelis trūkumėlis - kad ji šiek tiek ne tokia kompaktiška. Na bet ir šį trūkumą galima pašalinti turint normalių medžiagų (aš tai dariau iš atsitiktinių medžiagų, kurias radau po ranka namuose).
Šitokį skritulį sukūriau norėdamas sumažinti tuščių lydekų kibimų skaičių. Iš pradžių pirmi keli kibimai buvo sėkmingi, bet vėliau buvo ir tuščių kibimų, tad negaliu vienareikšmiškai pasakyti, kiek tokia sistema geresnė. Vieną sykį lydeka griebė, stipriai patempė, iš inercijos nuo būgnelio nukrito valo sruogų, jos persimetė ir valas užstrigo. Tiesa, tą lydeką pagavau, bet tai parodė galimą problemą. Šiaip mano būgnelis pritvirtintas šiek tiek kampu į viršų, tad pats valas nenukritinėja.
Kas netingit - galit pasidaryti kažką panašaus, tai visai paprasta.Taip

tai ar ne geriau paprasta veliavele?
ir kaip matai kibima ant savo itaiso?

Vėliavėlė duoda šiokį tokį pasipriešinimą sukantis ritei, ypač kai šalčiai, lijundra ir pan. Galima būtų ką nors sugalvoti, bet tam mano įtaise nebuvo jokio kibimo indikatoriaus - tekdavo prieiti ir pažiūrėti, ar dar valas nenuvyniotas. Tai nebuvo problema, nes aš daugiausia gaudydavau aktyviai - pernešinėdamas skritulius. Toks įtaisas įneša įvairumo ir prideda įspūdžių, įdomumo.
Su vėliavėle paprasčiau, bet tas įtaisas vis tik turi savo pliusą - nulinį pasipriešinimą lydekai traukiant valą.

Jei kas nors darote voblerius, tai is kokio medzio geriausiai gaminti plaukiojancius voblerius?

liepa lengviausia apdoroti, tik ja sunku gauti (lenteliu, bent jau vilniuje kai ieskojau neradau). Drebule tinka - be rieviu, tos ir pirkt yra, tik kietoka mediena. Visiskai netinka pusis ir kita rieveta mediena

Pas Vlasenko yra kažkokia naujovė su vobleriais susijusi:
http://www.vlasenko.ru/1100-nnn/1134-txt.htm

Gal būt bus įdomu paskaitinėti.

Drebulės malkų, jaučiu, galiu xaliavai parūpint, tik išsidžiovint reiks. Oi, nepamenu, kokią lapuotą bilibirdą iškirtom tėvo privačiam miške, alksniai buvo, bet lyg ir drebulės traktorinė priekaba gavosi…

ahaaa, malkas dar supjauti reikia Cha cha geriausia pirkti gatava produkcija - drebulines lenteles, nors galima gauti ir liepos. Ju yra “Medzio centre”, kur prie seures miestelio

Savaime aišku iš plaukiančio medžio Šypsena

Atgaivinam Cha cha
jei kam idomu, papaishiau savo cikadas Cha cha bo fotikas supleshkejo Žliumbia

as turiu tavo shedevra Taip idek kad visi matytu Laimingas

Idejau Cha cha
Iskart atsakau tau i ta klausima, kur seniai uzdavei.

[quote]o virsuje vala tiesiai risi, be ziedeliu? nenupjauna valo briaunos?
[/quote]

kabinu per karabinchika (segtuka) nes taip apdirbt skyles, kad nepjautu valo, neiseis. Anksciau dar ir karabinchikus darydavausi… tokius mazhutelius

kur idejai?

cia idejo:

http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/41.41220.86…-=(2125833
775

Plastiko LEXAN negofruoto ir nepertvarinio turetu tureti reklaminiu medziagu distributoriai "Heliopolis" ir gal but "Rodiklis" Kaune. Is principo tai yra tas pats orgstiklis tik didesnio tankio berods. Maximose turetu buti paprastas orgstiklis. Siaip su reklamistais dirbu, manau jei tiksliau ivardintumete ko jums reikia, t.y. storis ir ar tinka paprastas orgstiklis, ar LEXANAS, galeciau paprasyti atlieku, nes ju lieka nemazai, o jums jo dideliu lapu ir nereikia. Uz paslauga - autorinis vobleris.

obaaa Apakęs prazioplinau sita zinucka Cha cha
reikia - labai reikia Taip visokio storio ir kalibro
autorinis vobleris bus - imu atostogas va greit, tai reiks padrozhinet Šypsena

P.S. kaip tais reik atsiimt ta maximini Mirkt

Shiandien pietaunant fabu maximos chili kaime, ant stalo aptikau ish tokio apie 1mm storio argstiklio padaryta stovely "Rezervuota". Mazhiukas, bet su potekste- "prie ukio pravers" ish "Kaimo" jis "ishejo"…

besarmatis kleptomanas Baisu