MaRussia

ka reiskia ? Nekaltas posle sborki obrabotat napilnikom

rusu karine pramone ir kosminiai pasiekimai nenugincyjami, taciau rusu gaminti automobiliai tikrai nera kazkas tokio ka galetumem garbinti… kas gero pas juos? lada kalina? lada oka? Nekaltas Nekaltas Apakęs Cha cha

pupuli, reiskia ‘po surinkimo apdirbti dilde’ jei gerai supratau

allcarwallpapers.com/wallpapers/previews/gumpert-apollo-326 2.jpg

ko jus cia svaigstat? jei privatus verslas atsakingai imsis idejos, bet kur galima normalu auto pagamint…nes verslui reikia uzsidirbti pinigu… TSRS laikais masinos buvo lievos, nes gamino valstybines kompanijos ir visas demesys buvo skirtas karinei technikai…ir tas dar dabar jauciasi… kinai jau daba pradeda neblogui modelius gamint… prisiminkite ka gamino pries 15 metu pietu koreja, o dabar? pagamins rusai normalu auto ne dabar tai po 15 metu…

Poršas Gerai Gerai Gerai GeraiNors nėr ko čia plėšyti maikių, aš jau seniai įsitikinau bangiečių Nepakaltinamumu, kai vis tenka skaityti tokias frazes, kaip ‘Nemėgstu Ferrari’ ‘Veyron yra šudas’ ‘Gėriau jamčiau patiunintą Ford Sierra nei Lamborghini Murcielago’ Juokiasi

Porshas turbut ne is tos lovos islipo, kad taip putas leidzia. Paskaicius jo komentara, galima tik pritarti posakiui, kad metai ne visada proto dadeda.

nu bet noreciau turet masina su tokiu pavadinimu Cha cha

Man tai grazi ta Marusia, tik salonas tikrai nekoks Baisus

Apkabinimas

Todėl kad “supercaras” yra kuriamas žmonių kurie nori**“kaž-ko…tokio” !!!"**, o “tautos automobilį” kuria _tie patys kurie skatina vartojimą…_tiems kurie nesuprato kartoju “populiariau”-perkat-parduodat

…nors tavo man ir “ne očen” Nekaltas… bet- čia tu teisus Taip

Remas, butaforinis, sitas krepsas niekada nevaziuos gatvemis BlogaiIdomiai beje jsu cia apei veyrona snekate, idomiai. As neginsiu ir man jsi negrazus, nu dar jauciu bendzo daug ryja Cha cha bet seip ten yra giliai genialiu inzineriniu sprendimu, ir duomenis jos puikus, Cia galiu palygint kaip pvz Jasica Alba, visas pasaulis sako kad ji grazi, visi zino jos figuros, banko saskaitos, itelekto, lovos sugebejimo duomenis, bet neikaqs nemate jos nuogos todel **** prota kad ji leva merga Liežuvis Cha cha O pazivazineja uzmust galetu kad liktu visam laikui Šypsena