Martin Scorsese AVIATORIUS (The Aviator)

Jude Law? That’s interesting Laimingas

Labai blogai. Eilinis brangus Holivudo produktas pinigams uždirbti. Ir dar į oskarą pretenduoją? Blogai Trūksta žodžių. Oskarą, aišku, gaus - biznis juk. Filmą ‘drama’ nepavadinčiau. Dicaprio nepatempia visiškai. O ir režisierius jam nepadeda. Herojaus atset psichavimas-liga - visiškai neįtikina. Kiti personažai šmėsteli ir dingsta. Tokie pat pilki bespalviai. Tiktų žanras ‘žiūralas’. Net už efektus prizo neduočiau. Nors galingas lėktuvų ūžimas ir sproginėjimas įspūdį daro. Tad žiūrėt būtina apsirūpinus kukurūzais ir galinga audio sistema (man pasisekė-tokią turiu) LaimingasVarkšas Skorsezė - pretenduoja į prizus su tokiu varganu filmu. Buvo ir geresnių. Na, už gyvenimo nuopelnus jį pagerbti reikia. Bet ne už šį filmą Ne

Labai geras filmas Gerai Gerai

Filmas tikrai nuviliantis, nesuprantu už ką tiek nominacijų? Vien už režisieriaus vardą? Jo “Gangs of New York” man tikrai labiau patiko… Cha chaVienintelė Leonardo vaidyba gal ir nesužavi, bet tikrai nenuvilia… O visa kita tikrai nieko verta ir nuobodu, tie patys efektai galėtų būti geresni, nes aiškiai matosi kompiuteriu sugeneruoti modeliai, “Pearl Harbore” viskas tikrai geriau atrodė, tikrai oskaro verti garso ir vaizdo efektai… Filmas perdaug išliaupsintas nominacijomis ir apdovanojimais arba aš nesugebėjau pagauti filmo “jėgos”.

Nepasakyčiau, kad filmas kuo nors labai ypatingas, nors pripažinsiu DiCaprio vaidina nerealiai… Pats siužetas savotiškas, bet filmas nėra labai įtraukiantis…

Geresnis. Ir Dicaprio vaidyba ten geresnė. Nors ne draminis aktorius jis. Aviatoriuje kažkaip net komiškai atrodo tie psichavimai Laimingas neįtikina. Filmas ilgas, bet vis rodos, kad režisieriui trūksta laiko atskleisti herojaus charakteriui Laimingas Nesugeba tiesiog Nustebęs

Taip. Tikrai. Nors aviatorius ne efektinis filmas. Atseit drama. Bet Skorsezė niekaip nepakyla aukščiau vidutinybės. Mūsų kritikams Baimės iškišulys patinka. Irgi geriau už Aviatorių, bet šiaip eilinis trileris, pakankamai antipatiškas.

niekad nesizhavejau Dicaprio ir jo vaidyba, todel zhiurejau tik del to kad idomu uzh ka tiek nominaciju. zhodziu: nepatiko.

labas, kinomanai. mažas mano straipsnelis apie ‘Aviator’: senberniai.com/?cnt=special_rubric&rid=cinema&id=25 5

Aha, labai mazas… Na, filma jau turim, paziuresime ir greitai parasysime ko jis vertas Cha cha

Matau daugelis filmu nusivile, iki Oskaru butinai paziuresi, turiu DVDrip (3CD), paskutinis Martin Scorsese mane primuse, toki niekla nesu mates, paziuresim, kaip bus si karta, tai kad Oskar - ****s Mirkt

Vienais metais apdovanosim negra, kitais nevykeli… Juk nereikia pastovumo… Šypsena

Kažkaip nesinori sakyt, kad AVIATOR yra pusėtinas filmas. Bet jei nebūtų specialiųjų efektų, nefigūruotų Skorsėzė ir nebūtų gražuoliuko Kaprio, tai filmas būtų š. Tiesą sakant, net ir su jais visais šitas filmas priskirtinas prie kategorijos š. Nežinau. man jis nepatiko. Nors, kaip čia pasakiu, žiūrėt kaip trijų valandų reginį reikia ir kantrybės ir laabai jau mėgt tuos veikėjus. Nežinau. Filmas kaip filmas. Bet nerekomenduočiau, visgi. Nekaltas

Tiesa pasakius, dar nemaciau, bet vakar uzsisakiau DVD, tai artimiausiu metu, yrasys, ir paziuresiu… Šypsena Manau kad bus labai idomus filmas Taip Gerai

Auksine aviete jam o ne oskara…blt tokio s seniai nesu mates neikit i kina ir nemetykit pinigu veltui.Aisq merginos vistiek ejs del Leo.

neblogas filmas, tik kad bishki per ilgas… kai kur mates,kad noreta uztempt.

2val. 50min. Jei idomus tai neturetu prailgt… Jei iseis tai kita savaite gal pamatysiu…

neseniai perziurejau “The Aviator” ir likau patenkinta, kad pamaciau si filma…siuzetas isties uzvedantis…labai patiko visu scenu pateikimas…be to, Leonardas Di Caprio nustebino, isties jo nevertinau rimtai, taciau siame filme suvaidino puikiai, ypac geras momentas kai sedi vienas uzsirakines kambaryje ir ten masto, masto… zodziu, ziurekite si filma, verta, idomu, zavu… Mirkt

maciau, super - labai patiko, gal siek tiek istemptas tik kai kuriu epizodu nelabai supratau: pvz: kodel po kojomis voliojasi suduzusios elektros lemputes ??? Šypsena

Blemba koks lievas filmas… Aciu dievui, kad negavo oskaro, nes uz toki sh tikrai neverta ji duot. O cia paziurejau nekurie ji giria - leiskit paklaust uz ka??? Filmas nerealiai, NEREALIAI istemptas, ant galo man bent tai jau kancia buvo ziuret… Ir idomus jis buvo iki puses, o po to ziuret i beprocio zmogaus sklaidymusis tai irgi nulis malonumo… Arba tokios scenos uztrukusios ik i3 minuciu, kai jis sedi ir sneka apie piena… Nu pzdc, be komentaru BlogaiGal ir nera totalus meslas, bet jam iki Oskaru kaip man iki Menulio… 6 balai is 10 Blogai

Patikek kaip jis prailgsta… Million dollar baby kur kas idomesnis! Gerai