Markes malboro banginiai

Na gaila žmogaus, kankinasi kasdien, tai tas, tai anas, viskas blogai, nesigauna jam gyventi oriai. Cha cha Blogai

tai jis ne del saves, del kitu, visai saves negaili: youtube.com/watch?v=k1JJ7zTSDko Cha cha

jei reikės kam paskolos- galiu suteikt Apkabinimas

ka jus cia giriates ? kruopu turit namie ? delfi.lt/news/daily/lithuania/simonyte-lietuvoje-nustatyta -dar-viena-pavojinga-koronaviruso-atmaina-jau-rytoj-galima-tiketis-kar antino-grieztinimu.d?id=86762415 Cha cha

varysiu i parde siandien.

Rafi, aš šiuo metu baiginėju remontą pas save, pas mamą visą antrą aukštą baigiu įrengti (nebuvo anksčiau įrengtas), va nuo mašinų uždirbu, tai dėl bomžų nereikėtų lygintis, bet aš dar gausiai abejoju ar tu daugiau naudos duodi savo darbdaviui nei aš savo neturimam darbdaviui Cha cha

i.talpix.lt/gKfth.jpgDarbdavio ir darbdavienes Gerai

Tomai, išsiskyrei, kad darbdavio neturi? Cha cha

wori, nekujovai kažkas uždirba Cha chanaujausius merikus abu vairuoja Girtas

CLSui jau metai +, eSas siemetinis. Apie 800 darbuotoju, nes dvi dideles imones ir neaisku dar kiek mazu.

pac jaučiu ir akcininkas ir direktorius, ir p1sa visiem prota dėl kiekvieno euro, bet patys su nuliniais merikais laksto Gerai

Salia visi bijo parkuotis Cha chaEdit:Rafis Gerai Juokiasi is kitos puses, tik vergvaldziams vergai ir baudziauninkai sumesa turtus Cha cha

Rafi - su savo tuo “jauciu” - parasei taip, kad automatiskai tas zmogus blogas. Ofise esam 4 zmones, kurie anksciau kartu dirbom kitoj transporto imonej. Nei vienas grizt nenori i ana Cha cha

Wori buve darbuotojai patapo konkurentais ir isirenge ofisa virs galvos ? Pavargęs Gerai Cha cha

Woris, su kokiu bolidu lakstai?

Su naujesniu bmw pitaku, 2007m Vergu autoparka imesiu tuoj

i.talpix.lt/ABj36.jpg

Cia jus tie kur sekantys po Girtekos ant Siauliu?

Kad ne, ritames tarp trecios ir ketvirtos vietu turbut

Nu ne visai, dažnai yra daug skirtumų tarp didelės kompanijos ir mažos.