Mano suo -- grauzikas

o jus kada pabandykit ja tik virtuveje palikti,manau jai bus maziau erdves,netures ka veikti ir miegos visa laika,prabudus tikedamasi isvysti jus.Man tai kazkaip atrodo,kad kuo daugiau suniui palieki laisvos vietos lakstymui namuose,tuo jam didesnis noras dukti,t.y. ka nors padaryti.

na maniskis nieko negrauzeCha chaCha chaCha cha bet baisu kai kita suni nusipirksiu, jei jis taip darys, na nzn man narvas priimtinas atrodo, primeti jo ten zaisliuku mylimu paguli sunelis kelias h, o po to i laukus atsiimtiCha chaCha chaCha cha

Turejau as tokia problema suo net kilima buvo pragrauzes viduri kambario. Ir viskas tik del vieno dalyko - demesio stokos. iseidavau i darba anksti grizdavau velai, taip suo ir isdurnedavo. kol su juo uzsiimi viskas gerai o kai vienas vargsas lieka tai ir nezino kur nupult ka padaryt. su metais aisku i prota ateis, bet pries isigyjant suni reikia gerai pagalvot. negaliu ziuret kai zmones butuose laiko medzioklinius arba aviganius ar kitus voljerinius sunis. Tai yra grynu gryniausias suniuko kankinimas.
tam suniui i diena minimum 5 km reikia nubegt ir tik formos palaikymui o kalbet apie rimtesnes treniruotes.
Tautieciai susipraskit!
jei kils klausimu del kambariniu sunu veisliu msg man.

Turejau ir as tokia problema su savo prancuzu(jis jau mires).vos mes iseidavom is buto jis tuoj pradedavo savo tvarka daryt ,ypac jam nepatikdavo vaza ir servetele ant virtuvinio stalo tai tuoj numesdavo .Lipdavo nuo suolo ant palanges opo to ant spinteliu .O gele nuo sienos tol siekdavo kol numesdavo.visas spinteles atkrapstydavo su nagais,istraukdavo ir miltus ir siuksliu kibira.as irgi bijojau eiti namo nes nezinojau ka galiu atrasti .kol galu gale netekom kantrybes ir pririsem virtuveje,taisiek tiek pastauge bet po to priprato(gal pasijaute kiemsargiu prie budos)tik dukra grizusi is mokyklos paleisdavo.