mano problemele

labai dziaugiuosi jumis visais, aciu aciu, stengsiuos pasinaudoti visu patarimais, del reklamos, del buhalterijos ziniu pletimo, o su Paladinu gal ir asmeniskai (del verslo plano, jei kas nors isdegtu su tom paskolom smulkiajam verslui) ir tikiuosi, kad Koves zodziai eis Dievui i ausi: isivaziuosim ir gerai gyvensim… vienu zodziu, darbo i valias… pasiraitoju rankoves!

Man kazkodel susidare ispudis, kad jus nors ir individuali, bet apskaita tvarkot kaip UAB’'as, o tai daug sudetingiau. Bet nieko super…

O siaip, jei jau doktoranturoj mokaisi, tai buhalterija perprasti - pigiau grybo. Paprasyk pvz. buhalteres, kad populiariai paaiskintu, ka reiskia kokia pajamu, islaidu, isipareigojimu saskaita. Elementaru ten viskas: "pinigai kasoje" ir reiskia pinigus kasoje, "pinigai atsiskaitomojoje saskaitoje" ir reiskia pinigus banke; "atsargos" - prekes sandelyje ir prekybos saleje ir t.t. Daugiausia per pora dienu suprasi. Dar gali nusipirkti knygele apie apskaita individualioje imoneje (buvo knygynuose pernai), pasiziureti Vyriausybes nutarima "Del individualiu imoniu apskaitos".
Del paramos smulkiam verslui tikrai reiktu kreiptis i Ukio min. Pries tai pasiziureti internete Smulkaus ir vidutinio verslo pletros agenturos puslapyje, kokia parama dabar taikoma.
Sekmes.

Arful ir Amareta as jums pritariu ,kaip tikras zvirbliukas, Šypsena

bloga fotke, chia ji tikrai, kaip distrofiku karaliene atrodo

ji labai liknute atrodo imtum ir sutrupetu

Nu visai nieko Šypsena

nieko ipatingo ir nieko bjauraus Šypsena

Ji miela labai… Flirtas

o man ji nepatinka Šypsena

man ji nejuokinga,bet i zvirbliuka gal ir panasi Cha cha

Man jinai visada juokingai atrodo… Šypsena I zvirbliuka panasi Mirkt