Mano pelytes kilimelis...

mano taj toks apvalus,krc AVON kosmetikos,pati esu konsultante taj daug dajgciuku turiuŠypsenao siajp apvalus,baltas vidury parasyta AVON o aplinkuj nagu lako spalvos ivajrios tajp fajnaj isdestytosLaimingasniuz man taj grazusLiežuvis

Hmm kazkoks PHILIPS kibernetikos pasaulis pavaizduotas zaliam fone, siaip nei grazus nei ka Cha chaCha cha

pas mane tai mazas kacukas pievoje…Nekaltas

ir pas maneMirktLiežuvisCha cha

Mano tai medziaginis zalias…Veee Bet ka padarysi,

du pingvinai tarp sniego pusnų. bet reiks jau greit keist, nes baigia nuplyštiLaimingas

Daug zhuvyciu Mirkt kaip akvariume Gerai

Ojej Kiek Skirtingu Graziu Kilimuku…Noriu Su Kaciuku TaipŽvaigždė

Mano tai kazkoks reklaminis. Nieko ypatingo, bet man tinka Taip

mano zhiurke optine, jai nereikia Nekaltas

zhalias su kazhkokiu tajs drugeliu…Nekaltas

mano pelies kilimelis yra… stalas… Laimingas ba pele labaij kieta jeuchiasi be sawo kamuoliuko pilwe… ir jai nerejkia jokiu kilimeliu Cha cha pasikelus ji Cha cha

Pas Mane Irgi Be Kamuoliuko…LaimingasBet Vistiek Turi Specialu Toki Kilimuka Cha cha toki Medziagini…

Na Pas Mane Tokis Zyyyyyyydras LaimingasGirtasFlirtas

as tai tik neseniai pradejau myleti savo pelyte… anksciau ji neturejo kilimelio Ne o dabar turi toki apvalu AVON…Šypsena

Speju, kad kaip pas Sakuryte…Mirkt

As turiu gal kokius 5 vienetus Šypsena. Vienas verbatim tox fainas su pingvinais. Kitas ABB firmos suvenyrinis toks irgi nieko - su ranka ir laiko kazkoki idomu aparata, dar pilkas medziaginis, ir dar kazkoks nenusakomas.

Padovanok Man Viena…NežinauLaimingas

Pas mane tai jau jai metaiŠypsena Reiks padovanoti pelytei dovanu per kaledasŠypsena

Pas mane ant kelio prie kalnu vaziuojantis juodas Jaguaras XKR, o kampe uzrasyta Verbatim.

[I]Maniskis tai tox raudonas ir susitepes…Laimingas