Mano ir katės bėdos...

o as pataikiau su savo PMS’u ant olimpiniu zaidyniu, tai kai Jasikevicius mete tritaskius zliumbiau kai per “Titanika” Pavargęsto barga: kai kurios mergos irgi yra kales, tai kazi kaip joms? bet tema cia jau pasidare apie kates, tad dingstu, nes nelabai ka nusimanau Labasapie kates ir aš mažai nusimanau Nekaltassvarbu perprasti GYVŪNĄ ir elgtis logiškai mąstant, kas jam galėtų turėti poveikį Taipkalės mes, kalės Juokiasi ir kas čia tokio Nekaltas …mano draugą labiausia nervina, kai pasakau, kad jis tik paprastas patinas Juokiasio šiaip liaudyje sakoma: jei kalė, tai gera boba Taip jei kur.va tai ta, kuri neduoda Juokiasisorry nuo nukrypimo temos klausimu, bet tai liaudies išmintis Drovus

mazas klausimas, kodel ju abieju toks pats mob. numeris? draugiskai gyvena jie? klausiu nes as rasausi visus telefus ateiciai.

Nekaltasatsiprashau truputi ne i tema, bet kadangi apie vetus kalba uzhejo, tai kaip jums Macijauskas?

oi jojoi susimaisiau DrovusAidas Grigonis-+37069802575 Siaurys - 869821728 Sorry Nekaltas

Mmmm… nuvedziau katyte Šypsena)) i lva… nu ka, nuvede pas V. Macijauska… Nu pasaka, pasirodo ji zinau is anksciau! Šypsena is ankstyvos jaunystes Drovus ir vat… paskiepijo kompleksiniu skiepu, israse vitaminu nuo plauku slinkimo… Sake turi truputeli karscio Nežinau bet tai gal nuo streso (nes ji baisiai bijo vaiznetis masinomis)… ir paeme laaaaabai normaliai Šypsena 40lt, turejo daugiau paimt, bet kaip senai “pacientei”… JuokiasiNUOSTABUS GYDYTOJAS Myliu Myliu

mmmmmmmmmmmmmmmm… Myliu Taip Gerai Net gera pasiziejus i si gydytoja… Taip myli darba savo Myliu, bet tik tiek, kad mano katytia TAIP seres, kad net pradejo ciaudet vargsas Cha cha

nu tai ir mums visiems palengvejo, kad tavo katytei pagelbejo Apkabinimas Cha cha Labas

Visi tie Macijauskai nieko Juokiasi

Asiu asiu… Kokie jus mieli Apkabinimas ypac asiu tau Westa Apkabinimas saunuole esi Taip

aciu aciu Flirtas, kam tos geles Gėlė, jei dar bulves zydi Cha cha

as ilgi labai prisirisu prie savao augintiniu