Mano gyvenimas.

laime geltonkase istryne komentarus Geraigreitos permainos

nepatinka.Vien dėlto, kad nuotrauka su cigarete, kai rūko merginos, šlykščiau nebūna.

odd. mažiau tesiog aiškink, gerbiamasis.

Nuotrauka super graži. O gyvenimas smarvėj tai man ne. Laimingas

nu i kas kad laime ruko :}} taigi smagu Girtas gyveni tik karta,jetau Cha cha nejuokinkit.super fotke Gerai kazkodel man primena tragiskos meiles amerikietiska sena filma :}

bangi, ir man panašiai primena… labai graži foto (;

;nu is pirmo zvilgsnio notrauka gan gera. bet biski pagalvojus supranti kas per zmogus yra toje fotoje. taigi geltonkase nusileisk ant zemes Mirkt

mozikas nežinau, norėjau pasakyti, kad visų pirma, čia išties mano Milė, antra, kad šiandiena nuo to juodo žiebtuvėlio prisideginėjau, trečia, ant žemės mes buvome. gerb Mindaugai, nusileiskite, jūs.

grazi foto.

man tai ner kur leistis gyvenu sawo gyvenima ir fsio. o cia banda primest kazkokia rimta mergina nors yra da vaikas Šypsena dziaukites sawo jaunu gyvenimu o ne primest kazka jum nepasiekiamo Mirkt

Čiukčia Blogai

Gaidys, o ne gyvenimas…

labai labai graži fotkė. dėl rūkymo negalima nieko sakyt, nes tai yra kiekvieno pasirinkimas, tai daryti ar ne. Teisingas pavadinimas.

gal but tai tik foto gal ji neruko

*Domsytia* tai gal nerašytų po nuotrauka ‘Mano gyvenimas’ :stuck_out_tongue_winking_eye:

ble kaip man gaila jos Liūdnasjos oda atrodo tokia lygi ir grazi, o ji ruko Liūdnas

zjbs gyvenimas

;DDDD

Gerai mano panashus