Mane paliko pana...

tai ir uzhjautshiu ir sveikinu! nera to blogo kas neisheitu i gera! Mirkt

bus dar tu panuTaipTaipTaip

kol jauni esam nereikia prisigalvoti tokiu dalyku kaip meile iki grabo ir t.t. reikia dziaugtis gyvenimu
o jei jinai paliko tave tai dziaukis, nors nesunkiai pavyko pasprukti, o dabar: budamas vienas turesi laiko gerai pasiausti nebijodamas kad panai tai nepatiks ir besiausdamas susirasi kita pana
Alus

gal ji visai normali?!!! paprasciausiai gal pats nesi protingas, o ji gal tokiu budu tik ieskojo preteksto su tavim issikirti Aš nekaltas vat Graži

Zinai ji turbut teisingai padare,bet vistiek dek tu ant jos ir susirask sau kita.As tai jau seniai buciau su kita!Geriau parukyk ir apsiramink.AteBučkis

rukymas kenkia sveikatai ir groziuiCha cha

Susirask kitą normalią ir nesuk sau dėl jos galvos

vyram bucinios dalini? budem znat’ Taip moteru tu nemyli…Cha cha

Kodel jus bachurai turedami normalias panas,normalia draugyste visada sugebate viska sugadinti
BaisuNejaugi jums kitaip neiseinaAš nekaltastik gadinti viskaLiūdnaBeje gal tos tavo SMS sukele pagrinda nepasitiketi tavimBaisu

Hmmm, vis negeraiAš nekaltas Vedes vyras sako: Vis man nesiseka su zmonom, viena, vedziau - paliko, o antroji niekaip nepalieka…
Zodziu neieskok panu, tiesiog “have fun…”(OXIO)

Sekmes

Porter

tiesiog durna pana!!! o tau ji turbut visai nerupejo, todel nesijaudink, bus dar tokiu ne viena

Ko tu suki galva dėl tos mergos? Apsuko tave aplink piršta ir paliko. Jei tik buvo pretekstas tave palikti. Kaip tu to nesupranti? Dabar tu kaltas, o ne ji. Nepergyvenk yra daug fainu panų. Cha cha

tai atsitinka kiekviena diena ir kas cia tokio zmones viens kita tai palieka tai suranda ir nieko cia stebuklingo

Kaip supratau, ji pavydi pasitaike Aš nekaltas Pavydas- nesveikas reikalas. Isvada- ji nesveika Cha cha Tuo labiau, kad del tokios nesamones, kaip sms Kietas Ji pasimetus tarp savuju Taip

Reiskias taip tau ir reikia…Liežuvis O jei rimtai uzuojauta…susirasi tuoj kitaŠypsena to ir linkiu…Cha cha

nu visu pirma leisk pasakyti tavo pana visai durna…man ir tokios nepatinka, kurios perdaug pavydzios…bet sekmes ieskoti kitos!

Jo… bus dar tu panu…ir moteru…ir mociuciu Šypsena

oj…uzjauciu uz toki menkneki palikti tai kas per pavyduole ji yra…nu mane akip paliko merg tai ash buvau daug daugeu nusikaltes nej sms parasyceu…lajkykis.o kas del merg as irgi ieskau geros=]

tave pana paliko, o as palikau vaikina… situacija gan panasi… Aš nekaltas