mane draugai vadina...

mane vadina mazhium. labai tinka, nes esu tik 190 cm. ugio Laimingas

Mane vadina maze arba mazyle, nes visur ir visada bunu jauniausia, maziausiaŠypsena

Grupiokes pramine Sfiesta ir prilipo,nors gyvenime pravardes nesu turejus Šypsena Bet dabar puikiai reaguoju ir kasdien patvirtinu reputacija valgydama "Siestas" (saldainius ta prasme) Cha cha

Aš tai visada norėjau pravardės, bet nei viena neprilipo. "Edcka traukinių palydove" kartais pavadinaDrovus nu čia iš tos "Žas" dainos…

mano pravarde Bocius…po to tapusi mano nicku…tai mano pavardes trumpinys

Mano pravarde(ir manau,ne tik pravarde)-ERIC ORANGE.Taip mane vadina ir draugai,ir tevai,ir visi visi pazistami,isskyrus oficialiuosius asmenis.
Siaip draugai neretai dar vadina Filosofuojanciu ApelsinuMirkt.
Klausit,kodel mano pravarde tokia? Nzn,pats kazkaip sugalvojau ir vat labai tiko.Dabar as ORANGE’nalus ir issiskiriantis.Man tai patinka!Gerai

Kad ir kas kabintų man pravardę, niekad niekur viena nepritampa. Vienur vanagu vadina, kitur tiesiog Kieša, tretur Rapolu. Arba tiesiog Kęstu. Šiaip pravardžių labai daug žinau, truputi pavardinsiu:
Mikšys, Ultrabojus, Žydas, Nacis, Valosius, Panda, Šokoladas, Šokis, Šlikštynė, Šventas, Šlangas, Defas, Pingvinas ir daug daug kitų…
Yra šiaip neįprastų atvejų. Tarkim turiu vieną draugelį, kurio vardas yra Henrikas, bet visi jį vadina tiesiog Rikardu. Arba kitas kurio vardas Julius, jį vadina Reku. Adomą - Adamu. Čia begales galėčiau vardint.

As neturiu pravardes bet vienas mano bendradarbis turi "GNOMAS" Cha cha