man vis dar reikia gitaros (: zmones atsipeikekit..

i tamsta…gitaros…uz 200lt… Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

mano nuomone geros gitaros nenupirksi nei is zmoniu,nei juolab kokiuose turguose…pati pirkau is “Yamahos” parduotuves Cha cha

Gero daikto nenusipirksi… pataupyk…

tikiesi cia rast pagalbos?:]]~anywayj…jei esi ish vln,taj argi ja tajp sunku rast?:]]~juk tiek daug turgu,turgeliu,ivajriu skelbimu internete ir laikrasciuose;]ash ir pati ieshkojau,norejau pirkt naudota,tipo jei seksis,nusipirksiu geresne veliau(…)~…pirk ish karto nauja;]kad ir tamstoj yra gana neblogu gitaru iki 200 lt;]Na bet aisq,priklauso nuo to ,ar tu tikraj nori ishmokt groti gitara,ar cia trumpalajke uzhgajda;]tik ishkarto geros lbj nepirk Cha cha~bus kajp mano klasiokej,nusipirko yamahoj uzh nezinia kiek,pora dienu pabrazdino,atsibodo ir swiede y kampa;]

Nepyk, man kaip tokiam niurzgiančiam krienui, kuris šioje srityje kritikuoja visus, net save, užkliuvo tavo pasisakymas.

Vat, kada liaudis susiprotės ir nevažinės po turgus turgelius gitarų ieškot. Geriau jau iš po čigonės sijono ištraukta, nei iš turgaus turgelio. ir su firminiu užrašu “Bender” (dviprasmiškai pasakiau, ypač tie supras,kas matė 12 kėdžių). Apie skelbimus irgi nieko gero negaliu pasakyt, nes visi jie dažniausiai prasideda taip:“pigiai parduodu gera…” tai ne kriterijus, pagal kurį reikia vertinti gitarą. Iš vis, prieš perkant reiktų pagalvot, kam tau ta gitara: grioviams kast, brazdint ar GROT Šypsena Jei užsidegimas muzikuot liejas per kraštus, tada vadinas reiktų kratyt tėvų kišenes (arba, žinoma, pačio) ir pirkt padoresnę malkutę (TIK NAUJĄ!), ir žinoma, ne iš kokio turgelio ar turgaus, o iš specializuotos instrumentų parduotuvės. Gitara tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta, tačiau taip iš teisų nėra. Paprasčiausios akustinės ar klasikinės gitaros kokybė priklauso nuo įvairiausių faktorių, pradedant grifo tiesumu, baigiant stygų įtempimu ir etc. Naujos pigios kliuškos vis tik yra sąlyginai patikimos todėl, kad yra NAUJOS, specializuota muzikos prekių parduotuvė nenorės gadintis savo vardo ir pardavinėt brokuotas gitaras (nors pasitaiko ir taip), todėl negailėkit tų kelių šimtų (pvz. 500) ir nusipirkit naują ir sąlyginai skambančią gitarą. Jei nėra pinigų, galima rizikuot ir pirkti prastesnę, tačiau įgavus daugiau patirties ją norėsi pakeist, o tada teks dar kartą paklot piniginę. Trečia, jei nori pasididžiuot prieš draugus, tada jau gali ieškotis pačios pigiausios, gi vis tiek negrosi Mirkt Tai va, užteks čia Bangą kankinti tokiais klausimais…

drauge skubiai nori parduot gitara jei ka kaina 200lt. beveik nenaudota. pirkta uz 400lt