MAN UTD gerbėjų klubas Pompei 1-4 MU FT

Krc Fleceris ir Parkas out Šypsena Gigs ir Gibson IN

Jo ir Gigs

gibsonas irgi starte Labas lexai tavo sastats netikslus Liežuvis

Bet dabar ziuriu MU TV , sako , kad Kuscakas los… nesuprantu Cha cha melagiai kas>

o, evansa i centra pastate Gerai maladec!

Injured

  • Carrick
  • Ronaldo

Puolime los - TEVEZ, Rooney; Krasto Saugai - Nani, PArk, Centro saugai - Andersonas, Fleceris; Gynyboje los: Oshea<ferdinandas, Evans, Nevile

Vartuose FOSTERIS.

Go go go Cha cha

ai vienzo, losia toj pusej kur gary neville Šypsena is kurios puses beziuresi tas pats gausis sitaip Cha cha

o brolio nemaciau zaidziancio. nezinau ar jis vertas demesio kieknors, ar bus parduotas Carlisle United uz neatskleista suma.

siaip neisskirciau nei vieno dirbo visi: Evra, Vidic, Rio, Rafael - jokio klaidu ir krastai dirbo atakose o LB abu tvarke reikalus gynime; Ronaldo normaliai, Carrick - jis tikrai jau kelintas rungtynes kuria ivarti, Fletcher - stengiasi, bet nu ka padaryti, kad grybas, Park - daug dirbo kaip visada tiek sauguose tiek atakoje; Rooney ir Berba - dirbo stengesi; Anderson, Giggs - visi atidirbo, bet labai kazkaip visi jaute, kad tuoj tuoj praplys ta gynyba ir stengesi taip pat. Gal reikejo kvadraciuka rimtai suziasti tiesiog sustoti tinkamai ir viskas - juk pries tai labai neblogai atrode ant kvadrato pries Man. Ciy. Taip sunku pries 10 pulti, bet norint buti cempionais - reikia.

man 25 vaikai Cha cha

Ka tik per panorama pranese, kad vakar celtic laimejo 3:0 Cha cha

pacanas Ufff

senisJuokiasi

man irgi 22 Apakęs

Trenerio A.Fergusono sukaktis - 22 metai prie “Manchester United” vairo http://www.lrytas.lt/-12259849771225676039-p1-sportas-trenerio-a-fergu
sono-sukaktis-22-metai-prie-manchester-united-vairo.htm

su pergaleGerai gaila ronaldo gale neikaleCha chaFutbolo kamuolys

per kur ziurit?

O kur Carlito ??? Beje, Campbell palieka teigiamą įspūdį Gerai

pirmas kelinys sunkus, bet progu buvo kelios Gerai

Tai Berbatovas bus tas vienintelis pirkinys?
O kas žais vietoj CR? Nani?

Valio siandien laimes raudoni- KOMUNISTAi, su abramovicium priesaky Laimingas