Man patinka penktadienis.

tai kad sysiu as uzsimanau gerokai anksciau… na pagal biologini ritma, kaip parastai… bet va po to dar galima ilgai voliotis… Apkabinimas

visada labai laukiu penktadienio, nes zinau kad savaitgali atsimiegosiu uz visa savaite ir galesiu nuveikt kaskokius namie darbus sau Šypsena

Kiekviena MIELA penktadieni, pats maloniausias suksnis man yra TGIF t.y. Thank God It’s Friday Tūsas

Penktadieniuz-namu diena prie teliko. Po darbo savaites jau nebuna dazniausiai jegu kur nors baladotis.
O sestadienius kai visad eilinisCha cha soliariumas, pasivaiksciojimas po miesta pereinant per parduotuves ir apsiprekinant Cha cha
o vakare, kaip ir kiekviena sestadieni TaurėTaurėTaurėTaurėTaurėTaurėTaurėGirtasGirtasGirtas
Sekmadienis-namu dienaNežinau

penktadienis faina diena, Gerai nes rytoj bus sestadienis. O sekmadienis butu t.p. visai nieko, jei pamirsciau, kad rytoj pirmadienis… Juokiasi

Kiekviena kiekviena seshtadieni Taurė Girtas ?

…i daugiau nieko?ApakęsApakęsCha cha

A kam ta diena nepatinka? A yra tokių asabų?Nekaltas

Man. Taip Kai reikia atlikineti pareiga giminei - t.y. rytoj.
Kelsiuosi 7 val. ryte Apakęs o boze…

Giminei?ApakęsApakęs…Nieko sau Apakęs - mislyjau, kad tik brangiausiam Juokiasi I čia tep pastoviai?Cha cha

visgi susitaikei su marionetes role…

Deja, brangiausio nematysiu dar kelias dienas del sios pareigos giminei ir nesutiksiu griztant is tolimos saletes. Žliumbia
Pastoviai, pastoviai Taip.

Geriau pabuti marionete negu puse metu buti kaltinamai akmensirdiskumu.

Paklausk ar yra tokiu, kuriems jis nepatinkaMirkt

visgi geriausia diena yra sestadienisNiam niam

KiaulėAngelas

Penktadieniais, kartais net savaitgaliais, o ypac pries sventes daznokai tenka "dirbti" psixologe(psixoterapeute) for free.Todel nemegstu siu dienu, labai vargina ir atitraukia nuo seimos svetimos bedos.
Sestadieniais visada gailiuosi, kad nesu zydeLiūdnas( tinkamiausia diena poilsiui po darbo savaites).
Bet vis delto penktadienis - gera diena.Kuo ilgesne diena, tuo geresnis penktadienis.Nekenciu ziemos,tamsos…varanciu zmones i depresija.Greiciau ateitu pavasaris!Tada visos dienos bus megstamosŠypsena

nu man penktadienis sunki diena. pasirasiau sau nuosprendi-tomis dienomis darau iskrova. taigi tik ir galvoju, kaip cia ta diena prastumti greiciau. daug dirbu, kad tik maziau galvociau apie maista.
anksciau penktadieniai buvo malonesni: alus, daug skanaus maisto, tv GirtasGirtas
nu, bet gal mano sitas stengimasis duos kokiu teigiamu rezultatuNežinau

kazkaip ypatingai nesureiksminu savaites dienu.stengiuos is kiekvienos ispesti sau kazko mielo Laimingas naudingoTaurė…reiksmingo…Mirkt

Šypsenaas tavo bendramintisGeraiPuiku ,kad gali pasvajot kaip praleisi iseiginesLaimingas

Pati geriausia savaitės diena Gerai Taip Laimingas. Todėl, kad prieš akis 2 laisvos dienos Gerai.
O veikti, tai daug ką galima prisimąstyti Taip Cha cha. Tūsas, saldus miegas Angelas, išvykos ir t.t.

Kiekviena kiekviena seshtadieni Taurė Girtas ?

[/quote]

Aga TaipTaipTaipTaip
Kiekviena sestadieni TaurėTaurėTaurėGirtasTaurėGirtas
Vermutas liejasi laisvai Girtas