Mamyciu pasaulis. VIII-asis sezonas

triratuka naudojam nuo 1.5m. Nors pati minti dar nemokejo, bet labai patiko po kiema kad mes ji stumdavom o ji vaziuoja jame.
Dabar jau 2m po kambarius pati vazinejasi. Sugeba minti tik su vairavimu sunkiau Nekaltas
rogutes, jei su apvalia nugarele, tai ziema galima naudoti vietoj vezimo. O jei viena nuo kalniuko paleisti, tai as dar nedrysciau … man atrodo per daug pavojinga… nebent pati kartu sesciau vaziuoti ir laikyciau, kad nenukristu

O maniskis visai nenori sedeti, nors vakar jau visi 7 menesiukai suejo. Tik ropot atbulom bando, o sedet jam nereikia. Nesuprantu as tu savo vaiku, vyresnelis lygiai taip pat nesededavo, sliauziodavo, pusiau sedom pasiremes guledavo, bet sedeti tik beveik 9 menesiu pradejo… ir ko jie cia taip? Nekaltas

Aš perku Nordik ar Galintos dripsnius - labai greit išverda. Įdedu sviestuko ar pienuko savo dėl skonio įlasinu Šypsena

Viskam savas laikas Mirkt Kur dings nesėdėjęs Cha cha

Aciu Šypsena as irgi taip planavau , tik kavamale sudauziau.Teks pirkti nauja Cha cha

As irgi savo pieno ipilu.Vyresnem irgi sviesto dedavau, dabar sesele patare alyvuogiu aliejaus…
reiks pasiziureti parduotuveje siu dripsniu -aciukas Gėlė

Saltineli, o tu toli nuo marijampoles ?

nematoma, o tu savo pienuku irgi nemaitinai? Drovus
gal maniskei daugiau ir nereik daugiau tu skysciu, nes kakina karta i para ir skystokai.

Dažiau ir dažysiu. Ir kad gražiau atrodyčiau (ir pati sau), ir dėl geresnės savijautos. Na nesinori nei besilaukiant, nei maitinant atrodyti ir jaustis prastai…
o dėl chemijos - tai vienoj knygoj buvo parašyta, kad maitinančiai net negalima visokių valiklių - šveitiklių buitinų naudot. Įdomu, kas tada namus tvarkytų Cha cha

Namų tvarkytojaCha cha Ir dar reiktų išeiti iš namų, ir dar paprašyti, kad visur išvėdintų sutvarkius. VotJuokiasi

Roges pirkom kai mažajai buvo 2 mėn.-pririšdavom nešyklę prie rogučių ir tampydavom po mišką, o ji miegodavo. Šiemet jau sodinsim, tik galvoju, kad dar saugos diržus bandysim sukonfigūruoti.
Triratuką gavo dovanų, kai suėjo metukai. Kolkas vežiojam po kambarius, patinka, vėliau aišku ir pati mins. Dabar yra kur kojytes pasidėti, paskui tos lentynukės nusiims.

Tai namų tvarkytoja taip ar taip tvarkys (bet pripažinkim, ne pas visas Mirkt). Man tik buvo keista - nei dezodorantų kvepiančių, nei kvepalų, nei prausiklių… Žodžiu, augini vaiką - apsivilk dukslią neaiškios spalvos palaidinę, apauk plaukais kaip urvinė moteris…

O tai kaip kitaip! Vis tiek juk nieks taves nemato, nes sedi namie Cha cha

negana to, kad sedi, bet dar ir nieko neveiki siaip ar taip Liežuvis

O neaiški spalva čia dėl ko? Kad vaikui akių nebadytų?Cha cha

Nežinau, bet aš kolkas iš artimų, namiškių, nesulaukiau tokios reakcijos, kad sėdžiu namie ir nieko neveikiuNekaltas. Vyras visuomet paklausia, ką veikėm su mažąja. Papasakoju. Niekada nebūna taip, kad neturiu ką pasakoti-tai ten važiavom, tai tą darėm, tai pirkom, tai taisėm, tai tapėm, tai gaminom, tai siuvom. Nu net kartais nustemba, kaip tiek daug spėjam. Sakau “darėm”, nes ji visur dalyvauja su manim…
Kartais sako:“Galvoju, kad neverta Tau eiti dirbti, tiek visko padarai per dieną”.
Man tikrai nesmagu dėl tų moterų, kurios iš vyro ar artimųjų sulaukia tokios reakcijos, tipo “nieko neveiki”Ne

Juokiasi

Kad dėmių nesimatytų Be be be

Nu tai jeigu jau su dėmėm, tai jau marga, o tatai irgi blogis, per ryšku kūdikio akims.
Iš tikrųjų, tai yra tiesios visame kame-ir tuose besaikiuose chemikalų naudojimuose, ir besaikiuose plaukų dažymuose. Manau, kad viskas, kas yra naudojama, turi būti su saiku. Kaip ir cukrus arbatoje-geriau, kad nereiktų 6 šaukšteliųCha cha

Nugi as tai suprantu taip, kad reikia knygoje ta vieta pabraukti ir duoti savo vyrui perskaityti, kad kaltas, kaip sakoma, visa laika jaustusi Juokiasi