Mamyčių pasaulis. IX-asis sezonas

Ai,nepasakiau,cia mano anukyte dukra kankina
Abieju gaila Liūdnas
As su savais kaip tai taip ir nevargau Nekaltas

o ką galvojat daryti su vėjaraupių skiepais?
Gydytoja siūlė skiepyti su 13tojo menesio skiepais, bet aš sakiau palauksiu…
o jus kaip? Nekaltas

nesamone…rota ir nora virusai neigyja imuniteto. vaikai skiepijami 6 savaiciu ir dar kazkuriuo metu…reikia gyd. klaust…mes sirgom…iki reanimacijos nedaejom, bet…laselines 5 dienas lasino…jei tuo metu, kai buvo 6 savaiciu buciau zinojus…buciau skiepijus. sias ligas sunkiausiai pernesa vaikai iki 3 metu.

visiska tiesa…Taip

Man gydytoja isaiskino, kad skiepas tik nuo Rota viruso, kuris sudaro 60-70 proc. atveju del panasiu indikaciju reanimacijoj.
Maniskiai didieji viena karta kazkoki virusa buvo pasigave, net nezinau, ar Rota, tai sekmingai namie issigydem.
Mazosios tai ir nesiruosiu skiepyt Nekaltas

Vairuotoja, GėlėApkabinimas

Neskiepijau, nes kiek gidejau,shis skiepas neveiksmingas-po jo daug yra persirgusiu. Ir skiepija tik iki 6 men. amziaus, jeigu neklystu. O ir rotas turb8t itin pavojingas kudikiams, veliau su vaiku eina susitarti del pakankamo skysciu vartojimo.

http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1880454-=(1572683808

pasirodau Šypsena

O kazkada gali prisireikti ir trecios atzalosJuokiasi

Sveikinam sirdingai Vijota, sulaukus antrosios angelytesApkabinimas
O mano suneliui vakar suejo metukai, siandien paminejome, o foto teks palauktŠypsena

As irgi taip galvojau, bet po to is aprasymu supratau, kad su vilnonem yra vesiau negu su pampersu, kuris is viso oro nepraleidzia ir shutina vasara Šypsena

Vakar mums atveze tu ruduju ekologiniu sauskelniu. Dar ir tokio spec. popieriaus ant merliuku deti nusipirkau, ne tokio ryziu kaip rase Epiuriene, bet panasaus Šypsena

Liko dbr. vilnones kelnaites nusipirkti.

Ir klausimas: kur jus perkat lanolina ir koki?
As kaip supratau is visu situ “ekologisku” tinklalapiu, kad reikia skalbti vilnones kelnytes su spec. vilnai skirtu skalbikliu ir pamirkyti lanoline. Bet ar imanomi tokie variantai: skalbti su bet kuo ir tada pamirkyti lanoline? Arba skalbti skystu muilu su lanolinu (kaip supratau, 2-in-1), pvz. Lanacare? Kokios firmos konkreciai jus naudojat? Aronija, Rita, laukiu jusu komentaru, nes sita man irgi reikia isigyti, o kainos nera tokios jau mazos, ypac viska sudejus Cha cha

o manajam, tai tikiu nepatiktu vilnones sauskelnes…jos juk vilnones, ar negriauzia?
o vasara kaip karsta su jom!!
ka as zinau, nenaudoju ir nemanau, kad reiktu…

labsrytas Šypsena
nežinau, kokiais sumetimais taip rašo. Neskalbiu ir neatrodo, kad reiktų Šypsena T.y. praskalbiu, kai prakakoja pro vystyklą ir/arba pajuntu, kad atsirado kvapas, kuris ir lauke palaikius neišsivėdina (dažniausiai išsivėdina)

Nugi is sito romano taip ir nesupratau, kurios sauskelnes geriausios ir rekomenduotum kitoms mamkomsŠypsena
Dziaugiuos uz mazaji “ruoniuka”, nes zinau ka tai reiskia. Pas mane vonios nera, tai esu pirkus didesne vonele su remais. Tai irgi jau baisu pasidare, kad nenulektu, tai pasidejau vakar ant grindu.
O mes siandien su mazuoju ejom i Yamahos muzikos mokykle, maziu programa. Tai parsinesiau geros nuotaikos uztaisa. O ir maziui patiko daug vaikuciu, palinguot, pasokt ir muzikos paklausytŠypsena

Rugiagele, o gal ten visai ne nuo sauskelniu tas spuogeliukas? Jei dar nepraeis, geriau pas alergologa ar homeopata nuvesk. Kad ir homeopatinius vaistukus geriau gydytojas lai skiria, nes jie nustato konkreciau nuo ko. Beto maziukam elektroidais tiria mamas, tai vaikuciui nebutu traumosŠypsena

nu su mėsa tai čia tokia oficiali versija, “valdiškai” daktarė turi taip balamutyt Šypsena o tavo reikalas nuspręst. Mano (ir aplinkinių) patirtis rodo, kad nieko blogo vaikams be mėsos nesidaro Šypsena Tiesiog daugiau duodu grikių, atėjus sezonui - tamsiai žalių žolių įmaišau ir pan.

O dėl miegojimo - kaip pavyzdys: mano geriausiai iš visų trijų miegantis vaikis dabar miega va taip: lūžta tarp 19 ir 20 val; iki 23-24 val (kol mes einam miegot) pasišaukia ir pasiprašo pieno 1-2 kartus; o naktį dar kas 1-2 (kartais 3) val kviečiasi; keliasi apie 6-7 val.

tai va viskas ir buvo puse bedos, kai ji taip “simboliskai” naktimis pasiurbdavo. o dabar ji akivaizdziai nori valgytKanda tai vadinasi po papo, as dar turiu keltis nakti misiniu ruostPavargęs
as ja primaitineju beveik nuo menesio (tik pirmas savaites, ir antraji menesi nereikejo misinuko). is vakaro ji “kala” apie 200 misinio, o nakti apie 2 vistiek: “mamaKanda

vargas manUfff

tai ka cia ta daktarsa balamutina mane su ta mesaApsvaigęs

[cia i tema papasakosiu, kaip man buvo su mano mazuoju.
mes tiek mylavomes, tiek buciavomes, kad mazasis isijaute ir per ta bucki, viena lemtinga, jis man su dantukais i mano danti ,pyle", o manieji jam dantena praskele…
vat ir laime ir nelaime kartu buvo nutikus…
aisku kraujas bego…
nieko sugijo…
kita diena jau nieko praktiskai nenebuvo…
be to net nzn kada, bet dar visai sviezi priekiniai apatiniai buvo, kai nusiskele kampuka…nieko nepastebejau ilgai, net jokio kraujo, jokiu ypatingu traumu nebuvo…
visai neseniai te pastebejau, nes dabar dideli tie dantukai ir matosi, kai isiziuri…
bet juk jie laikini, tai neimu i galva…

O Emilis jau visas vyras. O juk netrukus jau 11men bus! Šypsena

Kai maniskis budamas 7-8 menesiu susizavejo laidais, as jam isskyriau sena kompo klaviatura su ilgu laidu. Koks budavo uzsiemes ir laimingas Tūsas

Bitute, su greitaja tai taip… As turejau omeny, kad prisiregistravus kito rajono poliklinikoje, pediatre i namus pas vaika neateitu. Tektu vaika su temperatura tempt i poliklinika… O jei dar kokia epidemija. Aisku, geriausia kai gydytoju paslaugu neprireikia Šypsena Greitojoj tai tikrai gal ir geresni, operatyviau dirbantys ir net ne vienas medikas, bet del biliotenio visvien tegtu i savo poliklinika kreiptis Liūdnas