Maller

Bet vat jei EVE uzsiturbint nrgali. WoW kiek buni tiek pasieki - nori daugiau palost, tai daugiau ir exp pasidarai. O EVE uzsistatai skilla ir laukt turi, o kad normaliai chara uzsikelt tai ne tik meensiu bet ir metu reikia. Aisq galima pirma sitaip ji uzsiaugnt, bet absurdas trupyuti. O stai jei keliant skillus nori kazka veikt, tai jau reikia lyst i politika ir t.t. o kai ten pradedi kazka daryt tai jau ipareigoja kazkiek Cha cha nu cia aisq dar nuo zmogaus priklauso, turiu pazistama kuris negalejo penktadieni iseit is namu, nes pasizadejo EVE kazka padaryt Cha cha Ir siaip ten pastacius posus ir pan reikia saugot juos, jei kas puola prisijungt. Toks tikroviskas zaidimas uz tai reikalauja daug laiko.

Bet nerealus vaizdelis buvo kai nulinei sistemoi prisiartinau prie pirato Wanted su 50milj. isku o jis manes pasigailejo… Drovus norejau i jo laiva pasiziureti Bet i namus vistiek ant neštuvu išnešė.

Darameja ka reiskia normaliai? Susikuri char, pasirenki specializacija ir busi virsunei greiciau nei wow. Asq negalbu jei tu nori lakstyt su comand shipais ir t.t. bet pvz cepta, asult friga tikrai daug laiko nereikia ivaldyti. wow grindini, kad gautum gerus itemus, eve nueini ir nusiperki best modulius tik, kad turetum uz ka. Uztai eve grindini, kad turetum babkiu.

EcHo_O as irgi toule sedziu, irgi su maleriu maluos ale o bet taciau taves ten dar nemaciau. Siuo metu korpos ieskau.

Straco, koks skirtumas ka grindini? ar ISK ar reputacija, ar honor? esme tame kad wow’e pakankamai gerus daiktus gali is questu gauti ir nereikes nieko grindinti, jei nenori i pvp arenas eiti ar i 25< man instancus

Pasirinkime. EVE jei tu neuzsimi pvp o gamini/tyrineji/prekiauji whatever tu bobuleji ir uzsidirbi pinigu neiisitempdamas ir po kurio laiko pasieksi virsune savo uzsiemime (susikrausi milijardus, gaminsi top laivus ir modulius ir t.t.). Ir tai nepriklauso/mazai priklauso nuo tavo praleisto laiko laiko ingame. Wow jei tu pasijungsi tik valandai tai ir progresas bus atitinkamas, o visi geresni daigtai priklauso nuo lvl (gali naudot, gali patekti i instance kur jie yra ir t.t.).

bet tarkim minint EVE offline budamas irgi negali Mirkt

bet eve tavo skilai kyla net ir tau esant ofline, ko nesu mates jokiam kitam zaidime. wow l2 ir tt kol musiesi tol kyla isjungiai ir labanakt. o ce tobuleji pastovei. ce nuo pasijungimo tik standingas ir pinigai kazkiek priklauso.

ko jus man apie tuo skillus kartojat?juk zinau - truputi zaidziau EVE pats Šypsena bet vien skillu kelimu zaidimas nepasibaigia Mirkt isvis mmorpg ir yra tokie zaidimai kurie itraukia ilgam Šypsena

Man kas labiausiai EVE patinka tai, kad gali betkada betka betkur daryti. Jokiu apribojimu nera, nori 0.0 sec varyt, prasau, tavo pasirinkimas Šypsena Gali betka daryt ka tik nori, nereik grindint naktim, kad galetum i instanta koki patekt ar pan

O kaip EVE yra, kai pasieki max lvl kokį ar kažką pan., nes WoW tada praktiškai baigiasi ir nėr ką veikt. Be to WoW gal ir ne tokia sistema, bet jei nežaidi kažkiek laiko, po to prisingi ir gauni daugiau XP, kad galėtum prisivyt kitus. Vat man įsomu ar bandė kas iš čia FFXI? Sako labai geras žaidimas, tik reikalaujantis be galo daug laiko, daugiau negu visi kiti MMORPG, gal kas pakomentuot gali?

Kushliau, kai pasieki max lvl pradedi i bg eiti, end-game instancus, reidus,ar pvp arenas Šypsena taip kad veikti yra tikrai daugiau negu kelentis lvl Šypsena

Kushliau, jei nori visus visus EVE skillus uzkelt iki 5lvl tau reiktu virs 10metu. Beto, kas kazkiek laiko CCP dadeda nauju skillu. Taip, kad tobuleti EVE`i visada bus kur Taip Reik gerai apgalvot kas nori but, ir ka kelt, o ne metitis po skillus.

Nu aš nematau įdomumo ir tikslo eit į visokius reidus, instancus ir pan. nesuprantu kas ten įdomaus, nu nueini vieną kartą, pereini ir viskas, o koks įdomumas ten po 5 kartus į tą patį eit, tai nesuprantu, galima ir nemokamą MMORPG žaist kur viskas tas pats, tiesiog grindini ir viskas. Man turi būt pastovus tobulėjimas, kūrėjų kažkas pridedama pastoviai ir t.t. Vat kas WoW yra nuostabu, tai pasaulis ir įdomumas kol pasikeli lvl, o po to tampa tas pats kas ir nemokami MMORPG. PVP arenos iš vis nedomina, geriau tada kokį CSS įsijungt Cha cha tas pats…tik kitoj rankoj. PVP turi turėt kažkokią prasmę, dėl kažko kovot, o ne kažkokiose arenose. Vat kad atrasčiau tokį MMORPG kur niekada nesnusibostų, į žaidimą būtų dadema vis kažkas naujo, galima būtų žaist kiek nori, o ne kiek reikia, tai būčiau laimingas Cha cha Užknisa, kad visi jie įpareigoja, ypač įstojus į kokį guildą.

Daug tavo norimu dalyku yra EVEi, tik vat kad tu negali pakest sci-fi ![Šypsena](/shared/oldFiles/i/xsmiles/smile1.gif) O EVEi pvp labai su prasme, tai gali but pinigu uzsidirbimo budas, tai gali but nemegstamos korpos ar tai minusu gaudymas ir padaryt jai didziausia zala(ta prasme pinigu) susprogdinant ju laivus kurie ne po viena simta milijona kainuoja Niam niam Posu ginyba, puolimas. Ar tai junkis i fleeta ![Šypsena](/shared/oldFiles/i/xsmiles/smile1.gif)Kokiam l2 ar wow nuzudei koki veikeja ir ka, tik tuom gali pasidziaugt kad jis tu ta kart buvai stipresnis, o vat EVEi visa laiva prarandi, adrinalino jau man pakanka kai pas npc rat`sus nuvarau Juokiasi nekalbu kai ismeginsiu pvp Cha cha Juokiasi

Būna man ir išimčių sci-fi žanre, vienas iš jų HL2 Šypsena Ko labiausiai nemėgtu, tai star wars tematikos Cha cha Bet žodžiu, jei žaidimas gerai padarytas, tai žanras mažai įtakos turi Šypsena

Tada ismegink triala 14 dienu EVE`s, jo tikrai nepakaks gan gerai pazint kas yra EVE, bet bent jau kazkiek pamatysi. Bent jau man tai EVE toks gyvas daigtas Šypsena nemoku apibudint

Nu gal reik sišmėgint Cha cha Tik kaip ten su juo yra, ta prasme atsisiunti ir tas 14d pradeda skaičuot nuo tada, kai jį pradedi žaist ar tik kai pradedi siųst? nes lotro norėjau bandyt, užsireginau ir jie debilai pradėjo laiką skaičiuot.

is foto tai tikrai nieko gero is to geimo kazkokia baranka skraidanti Cha cha bet ismeginus gal ir nieko butu Šypsena

Vakar parsisiunčiau EVE, šiandien jau išbandžiau. Pirmas įspūdis: Ooooooooh! That’s a lot of buttons! Po to perėjau tutorial’ą ir jau taip ± aišku kas ten kur ką daro. Iš pradžių grafika pasirodė kiek atgyvenusi, bet po kurio laiko išlindo lentelė siūlanti parsisiųsti grafikos papildymus. Viską užkėlus iki max. atrodo pasakiškai. Su pinigais nėra ten jau taip baisiai sunku, aiškų milijardai banko sąskaitos neplėšo, bet va su “geriausia” savo rasės fregata lakstau ir dar stovi stoty vienas laivelis jei reikia kur greit nulėkt ir vienas mineralų kasybai. Kiek pastebėjau svarbu “susikurti” gerą avatar’ą, priešingu atveju ilgai tiesiog sėdėt stoty ir mokytis skill’ų, kad galėtum kažką veikti. Pagaliau radau MMORGP, kuriam NPC duodami quest’ai turi kažkokią istorija, kuri juos vygdant progresuoja. Kaip single player RPG. Kol kas atrodo įdomus ir įtraukiantis žaidimas, po trial’o gal net susigundysiu užsisakyt. Tai tiek, truputį nerišliai, bet rašyta viskas skubant, kol laivas su autopilotu grįžta iš užduoties į stotį Šypsena