Malice Mizer & Moi Dix Mois

xDD transvestitas XDDD cia tai prajuokinai. taip bet visi japonai pagal isvaizda atrodo jaunesni nei yra is tiesu. cia jau ju jaunystes paslaptis. oras klimatas kitas, o ir gyvenimo budas xD

O čia tai teisybėTaip. Pasižiūri į trisdešimtmetį japoną ir atrodo dailus lyg 18 metų, o lietuwis tristešimtmetis-diedas su pilvu nuo alaus. Bet seni japonai panašūs į džiovin as slyvasPiktas

xDDD o jauni tokie kawaiini. mergaitiski mieli ir tokie, eh… nera Lietuvoj tokiu graziu. jei ri atvaziuoja japonai tai dazniausiai tik trumpam. arba verslo reikalais

Yra ir pas mus gražių. Bet tai čia retenybė. Piktas

taip, retenybe, bet va kokius japonus maciau ant Gedimino kalno. uh. dar pasnekejom trumpai

Vau!. Ką tu jiems sakei, jei ne paslaptis? Konichiwa?Cha cha

konichiwa,
do you know Japan?
yes. i love Japan
really?
yes. can i take photo with you?
yes. of course.
(smile)
arigato^^
dodo ishimate^^
pamojavo XD
kokie mieli ir grazus

Faina labai… Įsiwaizduoju, kaip smagu buwo. As kiek vln buwau, tai gal kokį vieną sykį tik mačiau jp. Fumito tik man įprastas jau buwo pasidaręs. Dar jo mergaitę mačiau ir žinojau, kur gyvenaŠypsena. Bet čia mano kaimeCha cha

tai gali su ja vos ne kiekviena diena bendraut.

Gerai būtųNežinau

o kodel nebendraujat?

Dabar jis nedirba jau, nes kasinėjimai baigėsi, gal pavasarį atwažiuos. Nu kad kažkaip negražu būtų taip spraustis pas swetimą žmogų… Vyresnis dar gerokai. O mergaitę tai tik sykį maciau.

jau isivaizduoju kaip pas ji ateini ir sneki sneki kazka, o jam net neidomu xDDD
o tai galetum su mergaite… jei susitiktumet.
eh. nu gerai Malice Mizer ir Moi dix Mois. ka cia dar apie juos isspausim?

Mergaitė tik sykį buwoCha cha. Nu apie Moi Dix Mois tai galima dar išspaust. Wa, nauja singla isleidoCha cha. Siaip ju nariai idomus. Vienas tai konkreciai sweplas.Cha cha. O Malisai… Hm… Plastic ManJuokiasi. Kodėl jį taip vadina?

deje me nezino apie ta singla. deje. neturi xD
uh. cia tai labai sunku paaiskint, tiesiog paziuri ir… nu juk is isvaizdos jis plastic xDDD

Aš kažką turiu. Jei iseis, imesiu nuoroda. Bet ne siandienNežinau. Nu man tai Klaha daugiau plastic atrodo. Šiaip man juokimga būdawo Gackt sukuosena. Pamenu, kazkada dariau testa, i kuri malisu nari esu panasi, tai as panasi i plastic gacktPavargęs

xDDD
tai tu plastic woman. jam pora busi xDD

Nenoriu jo. Ka weikt su plastikiniu wyru? Nors jei as plastic woman…Juokiasi

nebijok atsiras ka veikt xDD juk zinai kam jis skirtas? metu prostitutas… mmm…? XDDDD (joke)

O siaube! Su kokiu padaru as susideciau! O as wis skaistybe propaguojuJuokiasi. Nu baisiai smagu cia, bet man metas eit.Cha chaSayOnaraCha cha