mainu pasiulymas

gal nieko nenustebins, bet jis parode mzdg ka gali, o tu tik daug plepi

Nu jis parode tikrai labai jau paprasta darba, nereikalaujanti dideliu ziniu.

jis cia daro sau reklama ir priedo rodo ne savo darbus. Siaip nesupratau tavo komentaro "daug plepi", prie ko jis cia?

okok, tas darbas tikrai paprastas, taciau tokio darbo kaina ir yra mazdaug kaip gero motorolerio (gal netgi ir didesne jaigu dizainas butu patrauklesnis). Bet pasirode, kad jis cia nori labai nustebinti kazka ir pasidaryti sau reklama.

okok, as norejau pasakyt, kad jis bent parode, ka moka, nors ten ir nieko ypatingo, o ritmas tik sneka bei aiskina, kad moka geriau, o pavyzdziu 0 Mirkt

ritmas, “daug plepi” reiskia, kad tik siulai (vien sitoj temoj 4 kartus pasiulyma pakartojai, nors visi jau mate ji pacioj temos pradzioj), o kazko konkretaus zmonem nepateiki Špyga

nea, nenoriu nustebinti, noriu tik pyrdos Cha cha

sk8e, as aiskiai paskiau, kad tarsiuosi ir kalbesiu tik su realiu zmogum, kuri domina sis pasiulymas. Nematau reikalo cia nieko rodyti. Cia sukuriau tema tik paskelbti pasiulymui ir viskas.

Daryuz, o as dar ir lektuvo noriu

tam yra skelbimai, tema lock, nes nuvaziavo i pievas,o autorius tik tusciais pazadais svaistos.

daryuz, parodyk nors viena mano pazada Juokiasi taip pat manau, kad neturi jokios teises aiskinti ar tema rakinti ar ne. Nematau priezasciu ja uzrakinti.

as ir manau kad tema galima rakinti. ka norejai tu jau pasakei: savo pasiulyma ir net kelis kartus - kalbesi tik su realeis ir private.todel manau cia daugiau nera apie ka diskutuoti. Idėja

o as manau kad ner cia ko sios temos rakinti…

vienas motomanas (nlb pamenu nicko, berods Torto ar pan) kazkada panasu pasiulyma buvo pateikes ir jei neklystu jam sitas reikaliukas suveike Šypsena Tad manau ner ko jos rakint.

Darom taip: jeigu iki savaites galo neatsiras zmogaus, kuri sudomintu pasliulymas, tema galesit uzrakinti, sunaikinti ir is vis pasalinti Juokiasi

nu siaip paties atlikto kokybisko darbo gedytis ir slept nereiketu, nebent jis ner toks jau geras. tuo labiau kad internetinis puslapis ir yra viesam naudojimui ir jokia cia paslaptis

dariuka, taip tu teisus. Jeigu buciau atejes ir skelbes, kad kuriu internetines svetaines, tai tureciau pateikti pavyzdziu. Bet dabar atejau su konkreciu pasiulymu ir iskilusius klausimus derinsiu tik su realiu klientu. Beja svetaines kuriu ne vienas, o su dizaineriu ir programuotoju. Taip pat esu pastebejes, kad kokiame nors forume pateikus darbu pavyzdziu, visados atsiranda gudruoliu (dazniausiai nepilnameciai asmenys su pykcio kompleksu), kurie nieko nemokedami arba kritikuoja, arba tiesiog iesko priekabiu. Ir taip sukelia nereikalingas temoje diskusijas. Ar mums to reikia? Laimingas

nu ok, ritmas, įtikinai. Bet šitoj temoj kai Daryuz idejo savo pagaminta puslapi tuo kritikuotoju buvai tu Mirkt
no offence

Pasiulymas idomus! Siuo metu naudojuosi Autogido paslaugomis. Kai ivedu www.motobaze.lt - atsidaro Autogido puslabis su mano motociklais. Senesnis tinklalapis buvo www.usaautomarket.com, bet pakeiciau imones strategija ir dabar prekiauju tik Europietiskais motociklais ir motoroleriais.
Jei butu imanoma gauti idomesni varianta, kuris palengvintu skelbimu deliojima ir butu informatyvesnis variantas,negu esamu metu, tai as tikrai rasciau tau gera motoroleri!

Dariuka, as visiskai nenorejau kritikuoti su bloga intencija. Atvirksciai esu uz bet koki tobulejima ir judejima i prieki bet kokioje sityje. Taciau nemanau, kad yra taktiska ateiti i kito zmogaus tema ir siulyti, tai ka siulo jis. Nu pvz. tu turi autoservisa, o as ateinu ir salia jo pasistatau toki pat autoservisa (tavo zemese) ir iskabinu pilna reklamos ir t.t. Skelbiu, kad darau remonta pigiau ir pan. Zdz gal ne koks pavyzdys, bet minciai perteikti manau, kad tiks. IR siaip ten nebuvo labai jau kritiskas mano postas, tik norejau pastatyti svecia (mano temoje) i vieta, nes pasirode, kad jis cia reklamos daryt atejo ir visus suzavet nori.

MaR1cius, parasiau privacia zinute.

pasiula + konkurencija vienok, kaip visada, vartotojas laimi Mirkt

Dariuka, o tu gerai ikirtes sistema Juokiasi ir tu teisus- vartotojas laimi.

nu as zinau kas toky darba padarytu uz ~250-350lt taciau nemanau kad uz tiek galima nusipirkti motorolery. puslapiukas visiskai elementarus ir niekuo neypatingas.

PS: na gal mes ne ta paty daigta vadinam motoroleriu. as apie rusiskas kiaules nekalbu, o vargu ar vaziuojanti kad ir kitaicu darbo aparata galetum nupirkti uz 400lt.