"Mados reidas"

Man nepatinka tai, kad Jis akivaizdžiai reiškia savo nuomonę laidoje, kas gražu ,o kas ne ir netoleruoja to kas jam neįtinka.Blogai

Mačiau,netyčia porą laidų,bet ir jų užteko,kad imčiau nemėgti Manto.Negaliu pakęsti jo,ryškiai save ir savo galimybes pervertinantis vyrukas.Siūlyčiau pirma kalbėt išmokti,o tik tada lysti į televiziją.

Mantas yra geras dizaineris ir stilistas!Kiek ziurejau tai per jo laidas tiek prisijuokiiu…na pralinksminaLaimingas O siaip ten labai iskarpo ir tos laidos nieko gero nepasakoCha chaSvarbu jis suzino ar pabuna Cha cha

Mantas nėra pristatęs jokios savo kūrybos kolekcijos, todėl jis ne dizaineris, nemaišykite specialybių. Jis tik stilistas.

O ne jis kartais žadėjo kolekciją pristatyti?Nekaltas
Ar aš jau painioju su kažkuo kituNekaltas

Gal ir žadėjo, bet matyt nepristatė.Baisiai neliūdžiu,bet dėl įdomumo pažiūrėt norėčiau.

pažadai tokio statuso nesuteikia. jei aš pažadėsiu sukurti rūbą, ar tapsiu dizaineriu? Klasta

kai pasijuokt norisi, tai shita laida kaip tik Cha cha
siaip tai jis visishkas kaimietis, kabinejasi prie zhmoniu ir tiesiai i akis drebia - jus shitas paltas storina, dieve dieve, turetu gedos ir kulturos, jeigu jau taip gerai zino, kas madinga, tai galetu ishsivert ta vini ish akies nes visishkai nemadinga jau. o siaip tai kai renge dangiecius, tai atrode jie kaip valkatos, nei skonio, nei tendenciju, nulis zodziu Kvankt?

Juokiaus vakar žiūrėdama, kaip Petruškevičius po jūrą braidė Cha cha Ant pirštų galiukų (R)