Madingiausias klubas Lietuvoje ?

Gerai…kazkuriuo metu buvo traukos centras…kinas po atviru dangumi, electro muzikos vakarai, jaukios ale haremu stiliaus sedimos vietos…Taip…labai smagu, bet ne amzina…Šypsena

kadangi man mada asocijuojasi su vartojiskumu, tai speju reiktu gal apie tuos klubus pakalbeti, i kuriuos renkasi -n- zmoniu, kuriuose ne prasisukti neimanoma, staliukus is anksto rezervuotis…???…tikrai nesuprantu temos…ir ko ja siekiame???

Man Gravity. Nes kol kas LT niekas nieko geresnio nesugalvojo. Nors oi kaip nesunku būtų tai padaryti!

Kas trukdo, prašom laisvos rankos daryt viską kas legalu !!!

Stilingas klubas, pagal mane, tai tas, kuriame renkasi kultūringa, skonį turinti publika, klubas, kurio dizainas originalus, tačiau "neužgrūzintas" visokio šlamšto, tas klubas, kuriame skamba gera muzika ir kuriame tiesiog malonu būti dėl sukurtos atmosferos.

Vienareiksmiskai Gravity. Na bent jau as nieko geriau uz G neradau. Publika renkasi gan stilinga ir originali, o ir muzikine prasme man jis patinka. Antri namai mano Cha cha

tikrai nesuprantu temos…ir ko ja siekiame

Siekiama suzinoti kur eiti ateinanciais metais …

Patarimas vertas milijono- EIK TEN KUR TAU PAČIAM LABIAUSIAI PATINKA! Nedėkok Cha cha

buvau tikra susilauksianti būtent tokio komentaro;] aš neturiu sugeneravusi idėjos, todėl mano variantas labiau primintų plagiatą. o to aš nenorėčiau, todėl nesiimu veiksmų.

beje, prie kalbos apie gravity dar pridėčiau tai, kad klubas gal ir išgyvena savo renesansą (kaip kai kas vadina, nors aš nesutikčiau su tuo vienareikšmiškai), bet auksinių savo laikų tikrai nepakartos. būtent tada, kai G atsidarė, jis buvo Klubas. dabar jau ir sutikt žmones, su kuriais kėlėm gravity "stogą" prieš penkis metus, galima nebent per išimtinius renginius. o gaila. jaunesnė karta sunkiai tą buvusią dvasią supranta.

o toks iš viso yraCha cha?

Dviračio neišrasi (nebent labai pasistengtum Cha cha ), be to, sakei, kad LT nėra tokio klubo, tai bent jau plagiatas ne lietuviškas bus Cha cha

is situ isvardintu pats geriausias man MF, pats blogiausiai aplamai Helios…o daugiausia ateinanciu parodyt saves lyg ant podiumo matyt galaxyje…Nekaltas

taj kad du Nekaltas

Man patinka:
E-XIT,
Gravity
MenFactory

O man visai patinka Pabo Latino. 18-kiniu ten su ziburiu nerasi. Ir tigriniu fifu ten mazoka. Daug uzsienieciu ir siaip zmoniu virs 30m.

Na, manau tai skonio reikalas. Man uz Latino turbut baisiau nebuna, kazkoks nusenusiu diedu ir fifu klubasVeee

pastarųjų mėnesių atradimai - champagne bar ! stilingiausias tiek žmonėmis, tiek aplinka, tiek muzika, tiek gėrimais - viskuo. labai patiko.
woo - muzika, žmonės irgi viskas gerai. tinkama vieta praleist keturis savaitgalius iš eilės ir nenusibosta Cha cha
paskui gravity, be konkurencijos.
o mf, helios ir glx prie stilingų nepriskaičiuosiu, nes AJ, D&G, tigriniai šortai, juodi ir balti plaukai ir akiniai nuo saulės klube, man stilingumo nereiškia;] na gal helios dar truputį geresnė situacija.

As asmeniskai esu nusivylusi visais Vilniaus klubais ir jau metus kokius retai kur besilankauMiegantis Pabo Latino dar dar, kartais salsos pasokt nueinu ir tiek…Nekaltas Galvojom kazkuri cia savaitgali nueit kur nors pasisokti, bet klubo kuriame butu normalus geras muzonas sokimui (ne bumcikai, kurie uzknisa po pirmos buvimo klube valandos), jauki aplinka ir publika normali, ne treninguota ar gariunine, nearadom. Isvada: Reik atidarinet savo kluba?!Cha cha

Eik į All StarusCha cha

All starus sunkiai bepavadinciau klubuCha cha

O man apskritai nelabai patinka klubai. Nepatinka publika kuri ateina parodyt saves, ir jeigu nesi tox kaip jie nesi jiems idomus ( ir aciu dievui) lygiai taip pat ir jie man yra neidomus. Apskritai manau klubai yra tam kad visi atsipalaiduotu, linksmintusi, bendrautu, sypsotusi vieni kitiems…Zodziu kad atejes uzmirstum laika, ir viskas butu tiesiog FUN. Ziauriai atgrasu uzsienieciai sexo turistai, atgrasu tipo stiliovos mergaites, atgrasu puikavimasis savo pinigais…To kas vyksta daugumoje musu klubu apskritai nepavadinciau zodziu stilinga. Galbut ir yra sauniu vieteliu kuriose viskas kitaip, ir kuriose as dar nebuvauŠypsena