Maciau zewriai sudauzyta AutoBangini siandien,gal zinot ar visks ore ten?

na ten tikrai ne mano kalaite buvo Mirkt Cha cha pastarosiom dienom vln nebuvau ir numeriai pas mane ne *V* o tiuninginiai, t.y. *K* Cha cha

na cia dar galima pasigincyti, mums nuo tokio smugio butu daugiau zalos su jais … p.s. pas mus buvo atvejis kai dirzas galva nupjove, tai dirzas vienoj situacijoj gelbsti kitoj ne … kad pvz : jei neprisisegus - kai vertiesi gerai kai ismeta is masinos, is kitos puses gali ir prispausti…cia gincytis galima ilgai ir nuobodziai Nekaltasp.s. 2 aukor kaliu nesivezioju, pagal save nespresk apie kitus !!!

Nesivezioji gal,bet pats su kale (Calibra) vazineji Taip O siaip daugumoje atveju dirzai isgelbsti gyvybe bei sveikata ir islaidas. Yra tik mazai atveju kai dirzas nepadeda,bet tai yra retai. Taciau visi tik ir akcentuoja tuos atvejus kai dirzas buvo neprisegtas ir zmogus gyvas liko,tuo bandydami pateisinti savo poelgi. Turet pasyvios saugos priemones ir jom nesinaudot tai mazu maziausiai yra kvaila.

Vis pirma uzuojauta ir gerai, kad gerai baigesi, bet galejo ir daug geriau baigtis jei butum prisiseges. Siaip as cia tingiu gincytis, bet pats dar karta persakityk ir pamastyk biski. Ir kita karta prisisek dirza.

Uzuojauta, esu mates pora kartu ta calibra. NustebęsO del dirzu kategoriskai nesutinku: jie apsaugo ir galvas, ir stiklus. Kaulu jie nesulauzys, jei yra tvarkingi, nes automatiniai itempikliai isitempia greiciau nei pradedi lekti i prieki, taigi nebus smugio. Nuo pagreicio (staigiai mazejancio greicio) kaulai neluzta. Juk akys is akiduobiu neissoka nuo smugio. Nekaltas

Jei smugis geras,tai ne tu vaira,o vairas tave pabuciuos Šypsena

Vaziuojant link santaru siandien maciau i ganetinai nevaikishka situacija papuolusi automobiliuka Opel Calibra su dideliu uzrashu ant galinio lango “AutoBanginiai” numeriukas lyg ir UVT xxx Naujas Mondeo be snukio stovejo, Calibra irgi zostkai sukalta, ir mergicka sniego pusni stovejo lyg ir su kruvina galva. Uzuojauta isanksto. Idomu kas kaltas ir kaip ten kas buvo.

Velnias , kazkam is banginiu nepasiseke, idomu kaip ten kas, kas zinot tai duokit ir chebrai zinot… Taip

bijo prisipazint ;]

Tai niekas nezino kas turi Calibra su Autobanginiu lipduku.

ko gero tamsiai melyna. yr teke matyti sveika. uzuojauta.

OPEL CALIBRA 1. jeZuZ (2,0 1991) 2. bantas (2,0 1991) 4. AMD (2,0 1994) 5. SynthClone (2,0 1991) 7, Karukas (2,0 1993) kandidatai…

labai juokinga Piktas

nu Ant Skauto Calibros tikrai man rodos esu amtes lipala,bet man rodos maza…

Isbraukiau kurie negalejo ten buti.

jo nekas Liūdnas

otai daugeu caliu neturi niekas? jo keura djskauta atmest, taigi juoda, raudona spalvos…

na gal ir turi, bet ka sarasiuke radau ta ir imeciau copy rights by Xamlo

Nu buvo akzkoks jaunuolis ant Cales uzsirases Rally gale tai visi galvodavao,kad Eziu idejinis vadas vaziuoja Cha cha Tai gal ujam nepasiseke… Žliumbia

Tmasiai melyna Calibra o visas galinis langas masyviame lipduke AutoBanginiu paskendes, o numeris UVT 713 ar tai 712. O Mondeo buvo nuliovas, deja “buvo” Nustebęs