Maciau bangiete nicku "passaka"-slykstesnes kales nesu mates...

hm…man kitaip atrodo bet nesigilinsiu Cha chacia ne apie nica.

Laimingas o apie nicka tau taip pat kaip ir man atrodo? Laimingas nu gerai, baigiam, aš ne tam čia ateinu, kad su kuo nors pasipykt, nepyk ir tu, čia gi tik mano nuomonė, bet daryk išvadas Laimingas

netureciau ka veikt tada gaaal Nekaltas

Laimingas neturėtum ką veikt tada gal pradėtum galvot? Laimingas nu čia irgi neblogai Laimingas

Laimingas neturėtum ką veikt tada gal pradėtum galvot? Laimingas nu čia irgi neblogai Laimingas

nu krc lopas susiwelei, bandai primest protynga bet tau ryskiai nesigauna obuoly

pradeciau galvot apie ivaizdi bangoj Nekaltas

Laimingas o tu sedejai ir laukei kol as susivartysiu? Gerai, nesinervink, as gi nekabinu tos tavo meilės Laimingas tik taip šiandien neturiu ką veikt tai ir žaidžiu su telefonu…

Nu gerai, einu biški paskaityt, kad paskui vakare turėčiau daugiau laiko. Eikit su shrimpe pakalbėt, nes ji ten verkia Laimingas

Gerai Juokiasi respect

Kietas Cha cha

Nejuokinga

juokinga Taip

ko cia wisi tokie suirze? Nekaltas

bbd nx *šliundra*

dekui dekui kam tos geles… buwom susitike??? hmmm turbut sapne… nes su waikais nesusitikineju… kas link iswaizdos mmm paziurek i sawe “narcize”… beje nzn kad wilnius kaimas… na bet kur cia lygintis su “protingu” “zaviu” ir “sexy” berniuku… kuris tiesiog jauciasi SuPuWuSiO pasaulio bamba… Nekaltas

nu nx Pavargęs

O tau ko akys issprogo?? Girtas

bratka nesikeik Liežuvis Apkabinimas

Vilnius?! Xaxaxa Cha cha eik geriau kajp megsti senukam byrku paciulpt… Cha cha… Skersapy’zde