M

ka,issigandot? Cha cha

Šiaip kad liečia tą galios padidinimą OEM - brangu, bet visai verta, nes efektas yra. Gerai

Išsigandom. Išmieros. Cha cha Cha cha

brangu,jei as fau pas juos daryciausi,normali kaina,kai daraisi masinai ten net nezinau,uz 60k ir kai islieka garantija Mirktismiera tik butu klastote,labiau bijau,kad nepranestu tikru parametru Cha cha

Irgi teisybė. Gerai

Tai kad as nebandau ikast, man px tas GARŠVABALIS Juokiasi Jis čia pas mus daugumoj vaidina labai protinga MirktTiesa, visi 7 darbuotojai, Garšva ar tiek tesugebi balvone? Girtas

Rafi,as nelabai domiuosi kas ka turi ir kuom kvepuoja,nes itakos bendravimui nera,juo labiau naudos,bet elyga lyg pasake,kad cia dalis imoniu ar kaip ten sakoma…imperijos Cha cha vien is linko fragmentu galima nuspet kažka Nekaltas kitas dalykas,ne visada imones pelninguma nusako zmoniu kiekis,jie gi ne dviraciu gamyba vysto Mirkt Cha cha ir aplamai,kada išsisemsit,duokit kitiems ringa Cha cha

Aš išvis noriu neturėti darbuotojų ir nedirbti absoliučiai, balvone tu iš pajūrio. Juokiasi

dr002, trolinu aš, px man tas garšva, tik prikoliausiai kad aš tik dabar jo snukeli pamačiau. Visada slėpėsi. Dabar ir vaiko nuotraukos, ir žmonos puikuojasi interneto platybėse. Kažkaip spėju ir matua kad garšva švelnint toną pradėjo Juokiasi Juokiasi Juokiasismagu aišku pasmtum užsimastyrinus, o kai viskas apie tave kaip ant delno, viskas kitaip yra Labas

o tai ne px ,kad mato tas foto,zmona ne stora Kiaulė prie kompanijos gedos nedaro,vaikas sveikas …blia,man kazkaip px,kad kas matytu fotkes mano seimos,man tik labiau gaila tu,kurie jas ieskotu ir drocintu rade…va cia jau tikrai zmogui problema ir ne vaikiska. Nežinau

Tai kai pasiekimas, jis mane pamatė! Ir mano žmoną pamatė! Cha cha Cha cha Nu. Kaip dar N žmonių iš čia gyvai yra matę. Juokiasi Ovacijos, ryžas, ovacijos. Cha cha

Garžva, balvone, kai matau tavo snukeli zinau su kuo kalbu, man daug taip smagiau. SPecialiai neieskojau, bet matai yra kas parodo. Tiesiog lygios galimybes, tu mano fotkes lazdavojai, dabar as galiu palazdavot. Na bet as nesu taip zemai krites, kaip daug kam galetu pasirodyti Labas