LV

kreipkis į savo banką, susitik su bankininku ir prašyk pagalbos… gali daryti raportą, prasidės tyrimas… bet tikriausiai jau gali pamiršti tuos pinigus, nes ta sąskaita tikriausiai atidaryta fiktyviu vardu ir jau ištuštinta ir numesta. dėl to egzistuoja escrow

Diesel, rasyk e-policija, pasidaryk screenshotus. Viska graziai ir operatyviai sutvarko. As taip buvau padeges ant e38 spyruokliu uz 100€. Ishsuko mane pareigunai Gerai.

Jei turi europinį pasą, tai juk dzin. Ar Robi neskiepytas? Važiavau, kartą tikrino, kitą ne, nors stovėjo.

Į Latviją važiuojant reikia gauti qr kodą iš covidpass.lv Jei nesustabdė ant sienos nereiškia, kad nesustabdys kažkur giliau. Bauda be kodo 1000€ Biržietį vieną apiformino nuo jūros namo važiuojant.

tai skelbimu aš visokių esu matęs, įskaitant visokius “jaunas vyrukas gerai padirbėtų su liežuviu bet kam” ir pan. Tai čia adekvataus lygio. Kam išvis gyvnt mieste, kurio šventė tau kelia antipatijas? Nekaltas yra aibė renginių, kurie tiks net reikliausiems. Daugiausiai neina į jūros šventė tie tėliko alaus kvasintojai kiek pastebėjas esu Cha cha jiem ji visišką antipatiją varo, tai išlekia į kaimą kvasint alutį ten ir žiūrėt tas pačias tv pagalba lygio laidas Cha cha

diesel1>Draugas taip pavedimą per skelbiu.lt padarė. 70eur nuplaukė. Policijai parašė pareiškimą, pateikė info. Gavo raštą po kiek laiko, kad pardavėjui išsiųsta informacija su siūlymu grąžinti pinigus, o jei ne, tai bus atsakomybė. Kol kas tuo viskas ir baigėsi, niekas nieko negrąžino.

musarai geriau trikojus stato, nei jūsų 100e vertės skandaliukais be pabaigos grūzinasi. atsipeikėkit

Remigi, ta prasme netinka latviukams europinis covid pazymejimas, kad turi susikales doze? Nekaltas

Tai taip iseina, kad tas europinis gr kodas netinka, reikia latvisko? Cha cha

Reikia užsiregistruoti LV tinklapyje, easy.

Jauciu nebus easy, kortele pasibaigusi tapatybes, uzsisakiau pasa pries 4 savaites, dar nepagamintas Kvankt? jauciu ant pasibaigusios korteles bbi uzreginsiu. Honda, rugsejo 15d karantins bus ivesc.

ives karantina neskiepytiems Cha chareikes tada gal nueit pasiskiepyt Klasta

EU pasas tas tinka, bet vis tiek turi jų formoje užsiregistruoti. Kaip ir čia grįžtant į LT turi mūsų formoje užsiregistruoti formaliai. Gerai Blogai

HC, o kas ten gali skaudet darant ta testa? wtf jautruoliai

HC, yra antigenų testas iš seilių - vaikai prispjaudo į mėgintuvėlį ir Gerai

LV dzin, suejo pasibaigusi kortele Cha cha

Dr, taip- neužtenka Europinio. Girdėjau, kad dažnai kerta užsieniečius Rygos apvažiavime ir tikrina.

Rafi yra keliuku ir kriminaistu skyrius. tu manai kriminalistai eina trikoju statyti, o keliukai ieskoti aferistu? Cha cha

Pasaulis pagal Raplį. Gerai Cha cha

tai kad man rodos visose salyse yra tas pats: a) zalias pasas ar UK NHS appsas su QR kodu kuris rodo skiepijima b) PCR ar paprastas antigenu testas (nereikia skiepytiems) c) vietine lokacijos forma su QR.