Luzta Internet Explorer

Dar geriau būtų ad-aware + spybot, nes viena ad-aware ne viską randa…

uzteks ir tikejimoFlirtas
ncase’u ir optimizeriu nepastebejau. O paspaudus ant tos xxx remove - jokios reakcijosNekaltas nors ka tik paleidus adaware’a, is karto patikrines tik registra rado 81 nauja objektaBaisu

o tas spybot’as irgi nemokamas?Drovus

nemokamas o gal tikejima reikia irodymais patvirtint. nebuk stabde Šypsena

Nemegstu gasdint zmoniuNekaltasCha cha Tai gal pabusiu stabde.Turiu daaaaug stabdziu skyscioGirtas
O adaware’as, rodos nepadejoNežinau Nors antivirusine dar iki galo nepraskanavoPavargęs

ad -aware reikia pakonfigint.
Nueik i setingus ir ten scaning ir ten varnas ant IE uzdek.

nu zinai jei parodyciau savaja tai tikrai isigastum. bet as nemanau kad mergina gali buti tinkama kamdidate pagrindiniam vaidmeniui siaubo filme ir galetu vaidinti be kaukes

tai vaidinai siaubiake ir be kaukesNekaltasCha cha Idomiai skambaCha cha
O Ad-aware’as nepadeda. Ijungi IE, status bar’e pasirodo kaspersky antivirus ikonele ir stop.Kanda

Bendradarbiams palik krushtis su IE, o pati buk protingesne, naudokis mozilla arba lengvesne firefoxNekaltas

siaip teisingai pati naudok kas tau geriau o tie seniai tegul smaukosi su IE ir savo xxx toolbarais.

O del kaukes tai dar manes nepakviete, bet manau pakvies, nes as tikrai baisus Liūdnas

Nu, atsiusk ta savo foto, gal rimtai pakviesiu filmintisCha cha
IE pas mane kompe puikiai veikiaCha cha
o tam kitam, tai nuluzta ir kitos programos, kurios pas mane blogai veikiaNežinau O ten veiktu geraiŽliumbia

Krc mistika tie jusu kompai geriau jau foto apsikeiciam

O jei tu koks busimas mano studziusNežinau Paskui isplepesi visiems kas nereikiaBaisu

ta pasme studentas. heh kad nelabai bakalaura jau baigiau tai kazkaip mokytis netraukia.

gerai darbas baigtas vartaus namo. jei ka msg privatu Šypsena man siaip patinka destytojos Lūpos Lūpos Lūpos Gėlė

Problema greiciausiai bus per mazhai RAM kompiuterije.Daug kitu backgroundiniu procesu.Paprasciausiai per daug apkrauni virtualiaja atminti ir jis stringa,visos programos pradeda kibt.pvz pasileidus esi 5 word dokus,du exploerius,viena mazha zaidimuka ir t.t.O kompas stovi ant xp su 128 RAMais…Nieko doro.Gal galetum labiau aprashyt naudojama kompiuteri ir softa?