Lukasenka 3-jai kadencijai

Taip priemones nelabai priimtinos pasaulineje visuomeneje,tai tiesiog Piktas Blogaisiaubas

Lukasenka savaip supranta demokratija. Blogiausia, kad niekas nieko negali padaryti.

Tai kokios gi prognozes? Kas ir kaip galetu pakeist si status quo?

Zodziu, as buvau pasipiktinus, kaj isgirdau. Isvis klesti ten korupcija, kazkox teroras… Nesuprasi kas per bardakas ten vyxta. Nekaltas ir isvis, neaisq, kuo ce viskas bajgsis… NeZodziu, bajsu!

girdejau kad Amerika jau atsisake nuo bet kokios finansines ar kitokios pagalbos Baltarusijai, kol ji neprades demokratishko valdymo. Lietuviu seimunai kazkokie per radija irgi pasmerke tai kas ivyko Baltarusijoj. Nieko gero…

Iki grabo lentos,kaip Leonas Berzinis(Leonid Iljic Breznev)

Buvau as uzvakar Minske, tai ten kalba, kad cia studentai uz pinigus dare ta mitinga. Ir jiems vel nesumokejo. Dar ten pagavo amerikona, kuris finansavo ta bardaka. Rado pas ji daug modemu, stociu. Aplamai ten reikia ta “oppozicija” visa susaudyti nx, jie jau ten paprastiems zmonems uzpyso tie duchai.

Gryna tiesa Šypsena

kaip tik Baltarusija reikalinga Rusijai kaip kanalas.pvz i Lenkija dujas ar nafta…( tixliai nezhinau, bet uzh kazhka Lenkija moka), ir nuemus Lukashenka - ish karto ateitu tikroji demokratija,o toliau - tas pats kas Lietuvoj - ES, NATO…kam jiems to reikia - neapsimoka. o palaiko Lukashenka Putina ar nepalaiko - neidomu niekam.“santykai” yra tarp ju grazhus…Rusijos santykiai su Lukashenka - spektaklis…

Mums čia kaip tik į temą vakar dienos “Lietuvos Ryto” straipsnelis apie Lukašenką ir mitingus. Ten yra rašoma, jog Rusija oficialiai palaiko Lukašenką ir mano, jog rinkimai vyko tinkamai ir jokių pažeidimų neužfiksuota.

Na su tokia nuomone tu atrodai pakankamai naiviai… Tarkim opozicija viską suorganizavo ir amerikonas finansavo. Tačiau visus kitus veiksmus, nesuderinamus su demokratija, taip pat sugalvojo opozicija? Tai, kad Lukašenkos neįleidžia į Europos Parlamentą net kaip stebėtojo irgi amerikonas finansavo? O kaip tavo draugai baltarusai pakomentavo Europos stebėtojus, tarp kurių buvo ir Lietuvos atstovai, kurie užfiksavo rinkimus, nieko bendro neturinčius su demokratija? Taip pat opozicija nupirko? Žinot, netikiu…

Zinot, gal ir buna tie mitingai, taciau didele dalis gyventoju yra patenkinti Lukashenka ir savo shalimi…kaip bebutu, Lukashenka gi visu dalyku meistras Cha cha Blogai, taciau visdelto sugeba ishlaikyt Baltarusija su savimi Nekaltas (keistai nushnekejau…) Kad ir vidutinio/vyresniojo amziaus zmones. Jiems patinka tokia baltarusija, kokia ji yra dabar. Ir lukashenka jiems taip pat patinka…

kad patenkinti nelabai galima pasakyt… neperseniausei krikstotewas buwo komandiruotei…sugere su ‘ciabuwiais’ ir uzwede tema link lukasenkos…wisi ji patyliukais keikia,taciau kajp yra taip gerai…kazkada su seneliu uzwedziau kalba apie tai…nzn ar cia mano nesusiformawes poziuris,kad tik wiska pawirsutiniskai matau…senelis teige kad lukasenka sugebejo istraukti baltarusijos walstybe is ekonominio kracho… Nekaltas

Lukašenka Forever