Loterijos

is mazai ir po daug susidaroŠypsena

Manau tai ilgai netruks Juokiasi Gi vasara Niam niam Mirkt

tai vat butentŠypsenajeigu ilgiau truktu,dar pavojus kiltu kad pati pamirsciau apie toki dalykaŠypsena

Maximum, ka laimejau- 300 Lt. IKI zaidime

teko matyt ta bilietuka Taip(tikiuosi ten tas buvo Drovus), o aš esu laimėjusi viena kartą laikrodį ir tele loto 2 Lt Cha cha, šiaip nelabai man sekasi…nors lošti mėgstu…

kai nezaidziu, tai ir nelaimiu… butu jeista, jei butu atvirksciai Cha cha

Nežinau nelabaiNe niu esu laimejus sketi m-1 (uzbaigiau eilerastuka apie IKI) ir dar "PANELEJE" CD, bet cia irgi nelabai loterija, nes atrinkinejo skirtingu amziu nuomone apie kecupa, tai as mamos nuomone nusiunciauCha cha

daugiau neprisimenuNeTELELOTO seniai nebezaidziam, bet ten irgi nesisekeNe

ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia ta prasme - nea, nesiseka Cha cha

Aha, jumi labai teisiŠypsena A dar prisminiau Cha cha Kelione i Turkija i vyru krepsinio cempionata laimejau bare "Prie Universiteto" Šypsena Oi buvo geraCha cha

Nesekas nes nelosiuCha cha

Butu labai gerai kokia nuostabia mergina sutikti - bet tai tik loterija - ne visada ir ne visiem sekasi Nekaltas

Nieko man nesiseka,melaciu laimiu. Daugiausia ka laimejau,tai 4800lt

mano nesekminga Gerai ranka Blogai
koja irgi Žliumbia Cha cha
uztet daznai Tūsas galiu pritaikyti sau posaky Apakęs "durniams Liežuvis sekas"- cia beveik rimtai Mirkt.
Labas

Keiskis i ‘durne’ - bet ar tada bus daugiau laimes Nekaltas

nelabaiNe

zodis Tūsas " DURNIAMS" ir bendrinis ( tinkantis visoms lytims) daugiskaitos naudininko linksnio budvardis !!!
o laimes Girtas man niekad netruko Cha cha
Labas

Nesikeisk i jokia kita Taip
Buk tokia, kokia esi.
Gėlė

zodis Tūsas " DURNIAMS" ir bendrinis ( tinkantis visoms lytims) daugiskaitos naudininko linksnio budvardis !!!
o laimes Girtas man niekad netruko Cha cha
Labas

[/quote]

Nesikeisk i jokia kita Taip
Buk tokia, kokia esi.
Gėlė

[/quote]

o.k Labas
as Flirtas ir busiu tokia pat pasiutus kaip ir esu Mirkt
tik nesiskusk paskui Žliumbia
Labas

Man tai visai nesisekaNe

tai jau pagal laimejimu statistika yra daugŠypsena