Londonieciai

ash galiu sudalyvaut jei jis butu Bostone, ar NYC. gal ir lt, pvz rugseji Cha cha

Aisku , visai neidomu tada Nustebęs

Mielas, ZAJOBA, ne tavo mados esuMirkt Atvirksciai, pergyvenau jau ta amziuCha cha

hm… ash galesiu taip pasakyti kai jau bus nugyventa didzioji dalis gyvenimo, ir supuosiu ant keliu savo anukus…
man tai pats gyvenimas dabar Šypsena

Na,jeigu ka,tai ir ash sutikchiau pasimeetinti Londone.Savaitgaliais laisva,galima ir iki parychiu,jei tai daugeli tenkinaCha cha Bus shaunu,jei sugebesim susiburti sakykim uzh poros savaichiu kokiuŠypsenaMirkt

Na tai ka, jau kelis dalyvius ir turim, kaip Londone manau uzteks Cha cha
007Donas, Ginger, Sol8, Mumija na gal dar Maja su Laurra prisijungtu

Esu tikra,kad dar bent viena persona(ish Bangos)sugebechiau prikalbintiCha cha

Labai smalsu, ir kas ta persona? Aš nekaltas Labai gerai butu, nes kuo daugiau tuo fainiau Mirkt

Pirma susisieksiu su ta persona,paskui pasakysiuMirkt

Pagaliau priejau prie inetoGerai

2 007Donas
As su tavim vis dar nedraugauju Cha cha

Bet meet’as gera ideja!!! As UZ, tik butu gerai, kad man i mobilu SMS pranestu, nes prie ineto retai prieinu…galiu ir praziopsoti. Donas mano telefono nr turi, tikiuosi informuosi?..
Tai, tikiuosi susimatusim?.. Cha cha

IKIKIKIKIIIIII

Na draugauk, ka? Aš nekaltas Cha cha …ar as jau toks labai blogas Cha cha
Gerai kai susigalvosim kada ir kur parasysiu tau sms Mirkt

Malonu matyti,kad gretos pildosiŠypsenaGerai

Na tai gal sakau, tada pamastom kokia nors vietele ir laika kada galima butu susimeet’inti

maziau meetinkis ,o geriau pradek rimtai dirbti Aš nekaltas

Cha cha Cha cha Cha cha Nepradek tik aiskinti ka man daryti Liežuvis

Na matau,kad jau ruosiamas meet’as Londone Mirkt
Tik organizatoriu tenka isrinkti - tikrai sunkus darbas laukia Mirkt

nezursk Kietas

tai ar girdeti kas?
kada tas meet’as… Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

Reikia ka nors organizuoti, as siulau uz kokia 2-3 savaiciu savaitgali kur nors centre galima butu susitikti…tik kad as nezinau kur butu geriausia Aš nekaltas

Tai kaip ten su meet’u 007Donas?Po 2-3 savaiciu…kazko ilgai laukti.Tuoj vasara baigsis,…negerai
Darom ryt Sestadieni, pvz galim susitikt trafalgaro aikstej, o po to i koki pub uzsuktume Alus