Location: Lithuania, Vilnius, Fabijoniškės and Pasilai = MEETAS

nerandat vietos?! Jovarelio Karciama kuo puikiausiai tnka.

kaip tai neeisi? net nenoriu tokiu kalbu girdet… tuoj ash tave i sarashiuka itrauksiu Cha cha Cha cha

o del wietos nejuokinga…na gal ir bootu juokinga, jei nebuciau susibiesinus del :
a) kad nieks nesiulo wietos, o ash fabu nepazistu, tai niekuo cia negaliu padet
b) kompas stringa
C) dar kai kas

zmones, nebukit pasyvus! jei norit gerai praleist laika, tei reik ir patiems prisidet…

na bet jei niekam neidomu tai ash ir nesugadinsiu savo ir taip pakrikusiu nervu

saldziu wisiem sapnu

Gal butu geriausia rinktis Prie kokios Rimi?! Butu normaliai ir tada sekmadieni! Labanakt!Drovus

Kas zino Fabu Maisto prekiu parduotuve Rimi!? Ten butu galima rinktis! o paskui nueitume kur noretume! O tai butu Sekmadieni! Kam kokia valanda tai gal balsuojame! Tikiuosi nepyksit kad vardus surasysiu!
Laikas
1. Mindzelis 15:00
2. …

Einanciu sarasas
1. Mindzelis (Mindaugas)
2. Sveicare (Diana)
3. Angelll (Jurgita)
4. …

Gal galetu servas pakoreguoti zinute i taip?: Location: Lithuania, Vilnius, Fabijoniškės and Pasilaiciai = Meetas!DrovusDrovusDrovusDrovus

Tai va tik reikia jusu nuomones! Ir viskas bus O.K.!Drovus

Kotaip niekas is ryto nesilanko cia?!

Matyt kad dar miegat!JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Kaip ten, maza faka! Valio bus Meetas!

Man tai reikia kazkaip pratest laika! O jus visi snaudziat!

Uzmigti galima laukiant jusu atsakymu!Pavargęs

Bet del meeto verta laukti!

O kaip jums atrodo?!

Sveikuciai,
Tei va senai be sedejau as Bangoje… Sukures sia tema nemaniau, kad daisim iki meet’o, bet jei jau taip, tai siulyciau VIS-A-Vis kabaka…
Bet del organizavimo, tai as tikrai negaliu, nes dabar bandomieji, tai mokytis reikia, tai perleidziu Minzdei Mirkt

Mindzelis> prasytume daugiau taip nebefloodint…visi tuo metu mokyklose sedi…

I fabus kojos nekelsiu.Liežuvis.O siaip jei jau darot meet’a tai galetumet kur nors mieste daryt tada ir kiti ateitu…bet kaip norit taip darykit Liežuvis

as antruose fabuose…betai ju visishkai nemyliu…nesamone …provincija bliambaPiktas

o kodel gi tu taip fabu bijai?Mirkt
o del meeto, tai laisvai galima karciamoj, ten siaip visai nieko.
beje, as irgi dalyvausiu

as pritarciau tai nuomonei,kad jowarelio karciamoj,o galetumem rinktis prie rimiŠypsenasekmadienis man taip pat tinka…tik dabar siulykit laika,nes man tiksMirktas butinai dalyvausiuFlirtas

tei va paaishkinkit man kur tos wisokios rimi ir karcemos…
o del laiko tei ash pasiulysiu ryt, nes jau bishki susitarus su drauge sekmadieni susitikt

Mindzeli, ryte cia nieks nesedi,…del elemantarios priezasties - wisi shulioj tupi.

dar ashiai sake kad dalyvaus moosu meet’uke Cha cha