LNK baras...

Beje, pastebejau, kad dabar tai tik mados reikalas, tie visi sou ir dalyvavimas juose… Juk paskaiciuokit: nemokamai gyvenimas ten, pramogos, garsejimas [kazkam to labiausiai reikia], o dar ir ismetant prizai kokie Šypsena o laimejus? Šypsena

Gerai

man taip patTaip
as irgi rimtaiMirkt

Po dar vieno sestadieninio iskritimo prasideda kazkas idomaus.Manau dabar ir prasides tikrasis nervu ir nuomoniu karas. Tai kad manau dabar tikrai jau verta ziuret si realybes sou!GeraiGeraiGeraiTaipTaipTaip

Lietuva - realybes sou krastas. As visus desimt balu atiduociau 20$ realybes sou per TV4 - idomus, nesikartojantis, nenuobodus. Man laaaaabai patiko gaila, kad baigesi.
"Holivudas" is pradziu ziurejau, buvo labai idomu, bet kaip ir kiekvienas eilinis realybes sou jis paprasciausiai issigazavo.
"Baras" - nieko ypatingo, ypac po to kai jie issireklamavo, kad tai bus kazkas nerealaus, kai ziurejau pirma laida, jie susake tokias pacias taisykles kaip ir Holivude.
Siaip bendrai as keistai ziuriu i tokiu zmones, kurie eina i realybes sou, ypac tokius kaip Darius is baro.

Na taip Darius tai velnio ispera, tai jis verkia kaip merga,tai vaizduoja kieta ir nori visus per peti permest. Tai zmogus kuris niekad nebuna pastovus,tikra deguto backa,o dar labiau tiktu degtuko pavadinimas.KandaKandaBlogai

vakarykste serija man juodai patiko
Darius pasirode kaip lohu lohas ir kokius vaikus gali uzauginti toks lohhas
ir tas drakono smugis ant galo juodai patiko Cha cha

Man tai visai tas sou nieko GeraiGeraiGerai, ziuriu kai tik laiko yra.

Labas

is esmes tokia pati, tik as apie dalyvius, o sis autorius apie pati sou organizavima Šypsena gal tema kiek pakoreguot reiketu Šypsena

Tai juk pradzioj net ir uzsiminta nebuvo apie dalyvius,atsimerkit kai skaitot!ApakęsApakęsApakęs

JO vakar tai buvo geras
Badzaaaaaai BaisuBaisuBaisu KietasKietas
ar matet kas
kuom ten baiksis Cha cha

Man Baras labiausiai patinka isvis buvusiu realybes saou iskyrus 20$sou, nes cia atrodo normaliausi zmonesNekaltas

Jo vakar buvo geras! Gal kas jau per interneta mate kaip ten baigesi? Kaip ten tos mustynes,ar buvo auku?BaisuBaisuBaisuBaisu

Apakęs

Muštynės, 2003-07-08
Garbės nedarančios muštynės tarp "Baro" dalyvių. Kas kaltas? Kaip šiuos įvykius vertina patys barmenai?
Laidos kūrėjų sprendimas griežtas – muštynių organizatorius turi palikti "Barą".

na va, tik vaizdu padave - iskart ismestKanda

Organizatorius buvo Darius, bet pradejo Laimis. Tai nori pasakyt,kad Laimiui sakes, lekia lauk?
Maziau gert reikejo, o tai paskui suvaikeja!ApakęsApakęsApakęs

Ismete Dariu, kaip mustyniu provokatoriu ir organizatoriu.
http://www.Tv.lt yra laidos irasas, kas nemate pasiziurekit.

Taip tam mulkiui ir reikia.Kietasis rembo gavo streliu ir namo isvaziavo!BaisuBaisuBaisuBaisuBaisuBaisu

Darius kaip vyras labai simpatingas, bet jo elgesys visiskai neatitinka jo isvaizdos - beje viena aisku jis bailys Šypsena)))

GeraiGeraiGeraiGeraiGerai