LMTA - Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija

yra kino vadyba, muzikos vadyba ir teatro vadyba - 3 skirtingos studiju programos, tik jose 60 % destomu dalyku sutampa, galiu pasakyt kad visiem bendrai yra ekonomika, bendroji vadyba, kulturos istorija, meno istorija, retorika, filosofija, laisvalaikio ir pramogines veiklos organizavimas. o atskirai muzikantai pvz turi muzikos istorija, muzikos vadyba, grojima pianinu, teatralai turi dramaturgijos istorija ir teatro vadyba, kinosnikai turi dramaturgijos istorija ir kino vadyba. nu ir dar gal ka pamirsau Šypsena bet siaip visi pagrinde kartu, tik pagal savo studiju pakraipa kai kurias paskaitas kur minejau atskirai turim. cia yra taip pas mus neakivaizdininkus. gal pas dienini kas nors skiriasi, nezinau, bet siaip destomi dalykai turi but tie patys

2007 m. baigia dieninis 4 kursa tai logiskai mastant turetu rinki nauja dieninio skyriu

del konkursu tai nezinau net, manau maziausias bus teatro vadyboj kiek maciau pats Cha cha Taip. mes kai stojom tai is viso turejo priimti apie 30 zmoniu, po 10 i kiekviena sriti bet gavos taip idomiai kad didziausias konkursas buvo i muzikos vadyba, berods 18 zmoniu i 10 vietu, kino vadyboj gal keliais maziau, o teatro vadybos isvis tik 8 teatejo, taip iseina kad automatiskai istojo tie 8 istojo jau Cha cha bet beveik visus prieme nes per 30 musu, tik kelis matyt nurase. dar veliau keli is dieninio perejo i neakivaizdini Šypsena

O kaip cia su tuo grojimu pianinu ? Itakos istojima pvz. tai, kad muzikos mokyklos as nebaigus ir grot nemoku ?

neitakos, tiesiog studiju metu jei istosi tau reikes groti, o jei busi baigus kaip kad as tai nereikes tada grot ir turesi vienu dalyku maziau mokintis Šypsena man atrodo kad cia tas pats kaip kad koki kita dalyka uzskaitytu kuri tarkim jau esi praejus kitam univere

ei, o tu kelintam kurse?

dabar 2-am Mirkt

ir dar wienas klausimelisŠypsena : kaip pacios studijos idomu smagu?ir kas ten buna per pasnekesys per stojamuosius…?tikrina isprusimo lygi kulturoje ar kaipDrovus

nu man tai visai idomu studijuot, idomios paskaitos, gal tik uzknisa kai gauni dideles apimties darbus padaryti. pvz. si pusmeti reikejo projekta sukurti 20 psl apimties tai nepadariau, nes nelabai paskaitu buvo ir nesupratau tinkamai uzduoties, o ir dar tingejau Liežuvis skola tenkinsiuosi. nu bet cia manau kiekviena uzknisa tokie darbai Cha cha o tas pokalbis mano atveju buvo kazkas panasaus i tokius klausimus:

kokius zinote kulturinius leidinius, meno festivalius? kokia mokykla baigete? kuo grojote? kodel pasirinkote ir darba rasete butent apie sia o ne pagal kitas duotas temas? kokie muziejai kaune yra? koks kulturos priedas eina kartu su laikrasciu lietuvos rytas? ar turite kazkokios patirties vadybos srityje? kaip suderinsite studijas dieniniam skyriuj KTU ir LMTA? ( tuo metu as dar ir KTU buvau istojes i dienini Kietas) kaip su finansais (ar galesit susimoketi uz studijas neakivaizdiniam sk.) ir t.t. Šypsena

As norejau paklausit del tu konsultaciju. Ar i jas reikia nuo pirmo karto vaizuoti, ar galima bet kuria nuvaziuoti? Kaip daznai jos vyksta?

cia apie kurias konsultacijas? pries stojamuosius kur buna?

pirmiausia-i kokia speca stot nori? nes konsultacijos buna turbut visur, bet labai skirtingos.

Va, rasiau i LMTA, tai atrase, kad norintiem stot i muzikos, kino ir teatro vadyba mokamos konsultacijos bus 2007 m. balandžio 22d. ir 2007 m. gegužės 20 d.
Kazkaip keistai man cia Šypsena maniau, kad tu konsultaciju nemazai buna…

ka ten konsultuot daug kartu pries stojant - pasako ka mokys, ko reikia, pasakys dar gal i kokius egzaminus labiausiai kreipia demesi ir vsio Kietas nu nebent papildomiem susitikimam su destytojais asmeniniais interesais Mirkt Juokiasi as isvis nei girdejes nei ka apie ta muzikos vadyba ja irasiau i stojimo lapa paskutine diena ir viskas. tik pries pat stojamuosius nuvariau suzinot ka ten prisirasiau kad paskui veltui nereiktu kenteti Cha cha

Kada ten prasideda stojamieji ?

liepos pradzioj

birzelio 29-30d.,10h.Cha cha siaip nueik i LMTA puslapi ir pasiziurek- egzu datos ,laikas ir vietos jau nustatytosMirkt

Bandyciau arba i aktorini arba i pantomima Šypsena

O stojant i muzikos, kino ir teatro vadyba koks buna ten tas kurybinis darbas? Gauni kazkokia tema ir turi parasyti? Nes kažka girdejus buwau, kad reik rasyti koncerto/spektaklio/filmo analize…

Didžiausias ***as, kad jie egzaminus padaro tą pačia dieną ir tą pačią valandą. Tai netenkama galimybės bandyti stoti į kelias vietas… Liūdnas

cia tai tikrai teisybe Taip bet jei labai nori galima megint tartis su valdzia ir jei graziai mokesi susitart tai galesi gal kaip nors prasisukti. as vat kai stojau tai LMTA pokalbis su destytojais apie studijas kuris irgi leme konkursini bala man buvo 10 val. o ta pacia diena 11 val. Kaune KTU vyko stojamasis egzas i kita specialybe. taigi as LMTA tuometinei dekanei pareiskiau kad man butu sudarytos salygos kaip nors anksciau LMTA ta pokalbi ivykdyti - sutiko 9 val. atvykau ir nieko neradau, palaukiau pusvalandi ir ismoviau i KTU, ten pavelavau 15 min. ir parasiau ta testa. galiausiai pirmadieni vel vykau i LMTA ir individualiai issireikalavau kad butu atliktas pokalbis - susirado kazkokia destytoja tada ir trise pakalbejom. rezultatas - istojau ir i KTU ir i LMTA Kietas

P.S. dar paskui ten visokiu peripetiju buvo bet viskas baigesi gerai Šypsena

THE_BRAIN_K750i, kadangi tu mokais i LMTA vadyboj, tai trumpai papasakok kas ten per kurybinis projektas per stojamuosius buvo. Seniau lygtais reikedawo koncerto analize parasyti, o dabar kažkaip ten pasikeitę… Būsiu labai dėkinga už info.