Liudesį skandinti alkoholyje?...

O kas jei paguodzianciu draugu salia nera?
galbut kartais nera kitos iseities… Nekaltas

Juk ir dauguma tu vadinamu Bomzu nusigeria, manau, del sunkaus gyvenimo- liudesio, ar ne taip? Nekaltas

pritariu tau Taip
bet as asmeniskai dabar noreciau lbaia pakalbeti ne paie girtuokliavima, o kazkokios laikinos problemos sprendima alkoholio pagalba… Nekaltas Mirkt

na kartays tenka…viskas atrodo tayp blogay kad atsiranda noras zhewrei prisigert ir viska pamirshti…

bet juk pamirsti tik vienam vakarui… Nekaltas

visada yra iseitis tik reik pamastyti…o jei paguodzianciu draugu ner, tai dar nereiskia, kad reik griebtis gerimo…
be to o kam dabar lengvaNekaltas…juk sunkus gyvenimas daug ka kamuoja, tik kiti moka su tuo kovoti o nesigriebti lengviausio kaip jiems atrodo budo…

nera gerai bendradarbiauti su alkoholiuNekaltas

Niekas neissisprende, tiesiog ta akimirka buvo visiskas atsipalaidavimas ir uzmirstos tos visos problemos Nekaltas

O pažvelus į kaikuriuos bomžus tau nekyla gailestis?Jie padarė klaidą… Galbūt ir jie manė jog problemas gali išspręsti alkoholis.Dėlto tokie ir tapo.Nori ir tu toks būt?Prašom.Tavo valia gyventi gyvenimą be ateities MirktŽvaigždė~

siaip negeriuŠypsenabet kai jau tikrai blogai net enzinau man jis padedaJuokiasi viskas uzsimirsta isiverki paksui visai linksma pasidaroCha cha ant rytojaus biskuti galva paskauda savijauta nekokia bet bent geriau zudytis nebenoriCha cha

mm…nemanau, kad tai gerai…nes atsiplesi nuo tikro gywenimo ir sutvarkyti wisas bedeles bus tikrai labiau sunku negu negerdami…nereikia taip daryti, wiskas susitwarkys savaime, jei tik to noresiLaimingasAngelas

Blogai… Nes tuomet pasidaro visada liūdna, kai alkoholio negauni… Nekaltas

don’t try to drown your pain in alcohol, it can swim !
(ar kazkaip panasiai)

wot…nors kartais padeda…bet tik trumpam…Mirkt

Nepritariu. Tai tik laikinas atsipalaidawimas, o weliau juk wiskas tas pats - tos pačios problemos ir pan… NekaltasŽvaigždė~

liudesys taj nera problema jejgu tiesiog liudna isgeri ir tiek
liudesys dingsta o problemu taj niekad ir nebuwo
nu krc jej ikirtot ka norejau pasakyt

o siaip taj kartajs taj malsinu sitajp liudesi ar itampa

As asmeniskai jei noriu uzsimirsti geriau isejnu su draugajs pasivajksciot kur nors, nes jie tikraj pralinksmina TaipApkabinimasDrovus O va kai isgeriu, tai tik dar labiau pradedu galvot apie savo bedas Nežinau Na zinoma, jei bunu draugu kompanijoje tajp nebuna, bet jei jau pradeciau gerti viena, tai neuzsimirsciau, o tik dar labiau liudeciau…PavargęsNežinau

jau nusisnekejai Drovus Mirkt

nors vienoj zinutej esu minejes kad geriu ir zadu nusigert ir tapt bomzu? o tu man aiskini apie gyvenima be ateities ir etc.

tiesiog sakau- ka daryt jei paguodzianciu draugu salia nera?
o bomzus daviau kaip pavyzdi, kuomet zmones neturedami ko griebtis nusigeria Mirkt

tau labai pasiseke kad gali uzsimirsti su draugais Laimingas

kartais man tai yra vienintelis budas ta liudesi pamirsti…t.y paskandinti…Nekaltas

kai kas skandina kai kas ne. manau tas kuris skandina, nemoka uz save kovoti Mirkt esu zmogus karys, kuris kovoja del vietos zemeje Mirkt

4ever_Doze

em galima skandintis, bet jei turi artimu zhmoniu jie tave ish ten ishgelbes…;]
ash taip niekad nedariau, kazhkaip galvojau apie pasekmes…;]