Lipalai

youtube.com/watch?v=5yoBnqxKkPk Su situ va prasukta 220kkm kol galiausiai padege… Ko jie tik pas mane nemate… Gazas dugnas yra butinybe, slalomai, dragai, kacerga, visko anie mate… ApkabinimasSidabrinis avarijoj mazda 6 ant nurasymo patvarke, o as buferi tik persidaziau… Galeciau pasakot ir pasakot cia kiek su anais buve…

nivomatu nauju kainos Žliumbia gerai,kad tinka paprasti,tik spyruokliu kitu reikia.

O tai is naujesniu masinu, tokiu apie 2010m, kas dar gali be gedimu 100 susukt, jei 150 jau isukta? Cha cha

kaip paziuresi i gedima Cha cha pvz man reikia pakeist vairo stiprintuvo siurbli,jis veikia,nevarva,bet triuksmauja…sake gali vaziuot belenkiek,bet as ji keisiu (~35-40€) tai vienam gedimas,kitam ne Cha cha va Auriui turba pakeite,viena gedimas,kitam jauciu 50kkm ramiai ivaziuos Cha cha

Nu kai masinai dar tik 80, o cia po 200 su nenauja isuka, tai gedimas - apie turba. Negedims yra tepalai, piltrai, kalades, dirzai, itempejai - cia mano akimis Šypsena

100, manau. Cha cha

Pas mane galvoj beda, o ne automobilyje, dazniausiai. Cha cha

O uz kiek pinigu ir kiek km prasitesia garantija pas bmw?

pas mane irgi galvoje dazniausiai Cha cha Auri, šian matei keliu gaideli,a matei? Cha cha ankščiau ar veliau ides mane i delfi…reiks kazka daryt,bo kitaip neišein važiuot Blogai Cha chawori,tai paemus su 100+kkm bemka,su geru aptarnavimu be dideliu siurprizu iki 300kkm ivažiuosi be siurprizu.

Diziausi remontai ka esu dares tai amortikai priekiniai, visom keiciau. Skyvas 1 karta. Vairo siurblys 1 karta, ir radiatorius viena karta. Jokiu turbinu, jokiu purkstuku, nieko. Man net nebuvo pasitaike tu paciu dazniausiu problemu, tai vairo kolonele, variklio pagalve. Galinius didziuosius salenblokus keiciu daznai, visom i ir po kelis kart. Nivomatu dar neteko keist, tikiuosi ir nereiks Cha cha Termostata ir ta tik keiciau vienai viena karta. Spyneles kontaktu grupe keiciau du kart skirtingom. AC bedu buna kart nuo karto. Vienai ABS elektrine dali reikejo tvarkyt nes kontaktai nuluzinejo, pats susitvarkiau. Vakumine stabziu pompa du kart keiciau. Nu ir aisku visokie sudmaliavimai, pakaitinimas, kaladeles, trosai, priekinis guolis viena kart. Bet uztat kiek maciau pasaulio su volvo. Baltarusija, Ukraina 3 kart, Amsterdamas, Berlynas, Austrija, Miucnhenas, Cekija 4 kart, Estija, Latvija, Lenkijos tolimiausi galai kaip Hell miestas tai nebesuskaiciuoju kiek kartu… Visada isimetu irankius, neikart neprireike.

Nu jo, Delfis tau tik laiko klausimas. Cha cha Nifilmuos Toyotistas koks. Cha chaWori, neatsimenu, porą tūkst. tikrai kainavo. Cha cha

Nuuu o km kiek? 50tukst damete?

netrukdyk miegot Piktas

Minu link namu puses su fura Liežuvis

Nu kaip, man per du metus nusimynė nepilni 40 kkm. Tai dametė 60 mano atveju. Šiaip ten skirtingi scenarijai yra - daugiau/mažiau kkm ir metų, rinkis ką nori pagal poreikius ir kainą. Cha cha

Sumelavau, 1000 kainavo.

Tai pigu gan

Zefyrinis bmw, tai ir mokestis kaip už zefyrus Cha chaVw , jei perki iš kart, tai 5metai/150k km yra gėris Girtas

Čia kaip kompensacija už naują iškart sugedusią ir nepataisomą pakabą? Cha cha

Quattre - o kaip suprast perki iskart / neiskart? Cha cha pratesta garantija ta prasme iskart? Nu ir kiek pas vw kashtuoja?