linksmiausia istorija...

nu blemb ir sekas kai kuriemsCha chaMirkt

tai gerai, kol tevai grizo jau ir issiblaivyt spejotŠypsenaCha chaMirkt:-]

Nepatinka man tokiso situacijosNe palaiko vos ne vagiuApakęsNekaltas

Visi mes pridarom kuriozuCha chaJuokiasiTaipir dazniausiai per isiblaskymaBaisuPavargęsCha chaJuokiasiLaimingas

Man labai panasei buvo Taip tik as eidama varciau laikrasti ir atsitrenkiau i stulpaBaisu gerai,kad letai ejau,o tai nuo smugio galejau ir pargriutiPavargęs aisku,zmonems kurie buvo netoliese buvo pakankamai juokingaCha cha

Na man yra buve senais laikais mokykloje toks bajeris kad nuejau i shikana, nes tryda pasigavau ir visi buvo uzhimti. Ash pradejau spardyti i pirmas duris, rekdamas "Greichiau py@ere ash shikt noriu!", ir ishlindo direktores pavaduotojas Kanda Nezinau kodel bet nieko nesake galvojau bus ragas.

as tai kelis kartus is parduotuves isejau su tuo raktu, kur spinteles rakiname…ir sawo daiktus palikdavau…tekdavo grist…bet viena kart is miesto ejau parduotuven uzsukau ir pasidejau ten sawo sporto apranga, kaip ejau ir isejau uzsikalbejus su drauge…nueinu jau puse kelio i namus, pamaciau kad rakta turiu…zvilgt i laikrodi…10:11 vakaro…Oops, nebedirba…teko su raktu eiti namo, o kita ryta vel grizti i ta parduotuve…o dar sestadienis!zmoniu pilna! kol paaiskinau viska apsauginiui tai ir 20 min praejo…visi zmones tik ziuri i mane, tai nuo to karto gal visa menesi nejau i ta parduotuve, kol pagaliau jie visa tai pamirso…tikiuosi kad pamirso…GirtasLaimingasCha chaJuokiasiNežinauTūsasDrovus

Jo geros istorijosGerai
man irgi yra buvo bairiu visokiu,pvz viena karta ejau,pamachiau labai panashu baxura,i toki sawo drauga,sakau laaabas! tas acisuko,zhiuri chia kazhkox nepahzystamas sako labas,kox tavo vardas? dar truputeli pashnekejome,ir ash nuejau,jauchiu jis pagalvojo,kad kabinu jiCha chaCha cha
arba wa dar buvau pas baxura,ir man kazhkas parashe zhinute,sakau pazhiurek kas parashe,o jis sako tavo meile! (ten tokio labai fainulkos baxuro nr taip buvau isivedus) sakau,aj tai mano systrai chia tadaŠypsena aishq jis nepatikejo.
arba wa metropolyje tox baxuras zhino,kad ash zhiaurei bijau kutenimo,tai jis mane uzhkuteno,o ash jam i pirshta ikandau,gerai ikandau tai ikandau,bet jam kraujai kaip pradejo warytApakęs
arba chia viena karta dar priesh kelis metukus,buvau pas mochiute,ten su tokiais bernais susitarem,kad nakti jie ilips pas mus i kambari per langa,sheip wisada miegodavom tokiam kambary,bet ta nakti kitam,ir wisai pamirshom jiems pasakyti,nakt jie lipo,mochiute pershikus ijunge shviesa,ejo pas mus i kambari su jais aishkintis,ir kaip tik pamate kaip mes per langa lipam,nes nesulaukusios bernu,sumanem isheiti kur nors.

As esu ir i kolona atsitrenkus guzas buvo…ir kai maza buvau buvo tokia duobe su vandeniu(cia prie sulios)tai as i ta "balute" imyniau ir vos neprigeriauŠypsenaBet kaip visi kreivai i mane ziurejo kai visa slapia rudenio pabaigoj namo tapinauCha cha bet tada buvau maza Šypsenanors tai gerai Cha cha

Uoj ple…gerai ceCha cha
Gaila savo istoriju neatsimenuJuokiasiJuokiasi

aij buvo dawg visokiu nutikimu, viena syk uzhsizhiopsojus esu i medy atsitrenkus, bet che dawguma zhiolioo taijp buvo…Cha cha
viena istorija kuri atsitiko mano drawgeij.Cha cha

taij vat viena karta sedejom brodvejuje(tokioj kavineij shiawliuose) prie tokio mazho staliuko, ir vis ateijdavo drawgiu, kol galiawsiai turejom sutilpti septinieseCha cha viena mano drauge atsineshe tokia didele kede, nes mazhesniu nebebuvo. tai vat sedim zhvengiam, o ten buvo tokia pakila kur tas staliukas stovejo, mano drawge kur ant dideles kedes sedejo ish juoko pradejo trankyti i stala rankas, ir nuo tos pakilos kad dribs! taip suletintai drimba, tik zhioorim shialia kede virsta po to stalasApakęs ir nukrito cukrine ir suduzho… ot zhvengem… dar dabar prisiminus zhvengiu, visi zhmones kavineij stengesi susitvardyti, bet girdejosi juokasCha cha Padavejai atejo ishvale cukru ir prieja tepasake "uzh cukrine jums reijkes sumoket 12 lt" Cha cha ex… tik kazhkodel tai drawgeij nebuvo juokingaJuokiasi

Ce kazkas rase, kad su sliurem i parduotuve nuejo…

12 klases pabaiga, lietuviu egzas. Nu ilgai studijavau temas busimas ir prasimanytas, apsirengiau, apsiaviau ir islekiau. Pakeliui sutikau klasioka, kilima purtanti, sako, palauk manes- tuoj nunesu kilima namo, iseinu ir varom abu. Gerai, laukiu. pasiziurejau i gamta, netycia akis zemyn nuleidziu- nu NAX…ApakęsKandaBaisu-b.l.i.a- vienas batas kaip ir iseiginis, o kitas kedasBaisuBaisuBaisuCha cha. Pasirodo, namie salia stovejo kedai, priprates buvau kasdien autis, bet i egza paruosiau iseiginius, per susimastyma uzteko proto tik viena ju uzsimaut.Kita is ipratimo keda apsimoviau… ir spalva labai buvo suderinta- vienas batas pilkas,o kedas baltasCha chaCha chaCha cha.
Tai myniau namo neatsigrezdamas, ir po to ilgai teko draugeliui aiskintis, kur dingau per 30 sekLaimingas