likimas?

RYDAS: manau, kad zmogaus likimas tisiogiai priklauso nuo jo valios, poelgiu ir minciu

jei zmogus geras, teisingas ir doras - toks jo bus ir gyvenimas

Viskas labai grazu,tik kodel tada ne visi tokie?Juk gimsta visi vienodai nuogi.

mano nuomone ,kol zmogus aktyvus ,siekia savo svajoniu - eina i prieki. Jei aptingsta ,issigasta ,neprima jokiu nauju sprendimu sedi toje pacioje vietoje tada plaukia pasroviui ir jo likimas yra aiskus tai yra ir paciam zmogui lengva prognozuoti savo tolimesni likima.

Tai, kas priimta vadinti likimu, iš esmės yra tik žmogaus padarytų kvailysčių visuma.
A.Šopenhaueris Labas

Likimas yra. Kas turi atsitikti, atsitiks. Bet mes patys turim labai didelę galią įtakoti savo likimą Mirkt

Labai jau daug gyvenime atsitiktinumu.Svarbu pastebeti gyvenimo suteiktus sansus ir jais pasinaudoti.Taigi likimas priklauso nuo zmogaus sugebejimu ir aktyvumo.
Sia tema galima svarstyti ilgai ir neprieiti vienareiksmes isvados.

pritariu Taip

Avyte rašė:
Tai, kas priimta vadinti likimu, iš esmės yra tik žmogaus padarytų kvailysčių visuma.
A.Šopenhaueris Labas

Gerai Gerai Gerai

O man atvirksciai Žliumbia
Anksciau galvojau, kad kiekvienas pats savo laime kala, kaip pats pasidarai, taip ir turi, ir visad savo Vyras taip sakydavau, kad tik pats turi stengtis, nes as ka pasiekiau - viskas per pastangas, beabejo turiu talentaTaipFlirtas
Taciau nutikes vienas ivykis, viska apverte mano toki mastyma, … na tiesiog gavosi, kad kaip besistengciau, kaip to betroksciau… tiesiog tai buvo jau taip arti jau cia pat… ranka rodes pasiekiama… ir she tau…IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju
ir kai dabar pastebiu, tai del to dalyko as daug sykiu stengiausi, kad tai isipildytu, bet vis gaunasi, kad butent nuo dabar pasikeicia salygos tam dalykui isipildyti, ir jau koki 3 kartai… jau atrodo sugalvoji plan, jis geras, jau arti, jau turesi, viskas padaryta… ir she tau kad nori … NESIGAUNA, SUGRIUVA, SUDUZTA BaisuKandaŽliumbiaIgnoruoju
Tai kaip netiketi kad tai likimas? Kai darai, stengies ir gaunas, kad paveluoji… jei ta dalyka butum padarius metais ar pusmeciu anksciau, viskas butu LIUKSTaip, bet gaunas, kad vis paveluoji blyn…Kanda

mano nuomone ta, kad zmogus gimdamas atsinesa ir savo likima. Tu ji gali kazkiek pakoreguoti, bet kas jau skirta tau tas ir bus. Taip

Taip

TaipEsu gyvenime tuo įsitikinusi:jei dar ne laikas kažką keisti,tai ir kaip besistengsi,nieko nepakeisi.Tačiau labai svarbu tobulėti pačiam,keisti mintis,požiūrį…
Sunkumai tam ir duoti,kad tobulėtume.Per tai šiek tiek pakeičiame savo likimą,bet lemties-ne.

mes esame savo gyvenimo režisieriai ir mes kuriame savo likimą bei netgi galime (jei norime padėti Gerai,o gal pakenktiBlogai) įtakotį kitų kūrybą…

Kažkaip nelaužau sau galvos.Nors gal biskį ir tikiu…

o as tikiu, likimu, Dievu, ar kas kaip nori taip tas tegul ta reiskini uzvadina, tikiu kazkuo, kas mums yra numatoma pries ateinant i si pasauli…pritariu ir Rydo nuomonei, kad kuo mes doresni, geresni ir neabejingi mus supanciai aplinkai ir zmonems, tuo mums nuo to tik geriau…kazkas cia rase, kad niekas del musu nepasistengs, tik mes patys…o as drisciau priestarauti, nes susiduriau visai su kitokiu reiskiniu, ypac dabar per si laika, kai reikejo aplinkiniu pagalbos…esme yra ta, kad del kitu zmoniu as galiu padaryti daug daugiau nei pati del saves…del kitu galiu pakovoti, o del saves nemoku
Liūdnas bet esme kokia, kad tai ka padarai gero del kitu, sugrizta dvigubai…as net negalejau isivaizduoti, kad manimi taip rupinsis visiskai svetimi zmones, kuriems kazkada pagelbejau ar tiesiog buvau su jais maloni…nemanau, kad reikia kazka specialiai daryti, kad keisti savo likima…viskas yra jau uzkoduota, tiesiog reikia gyventi, elgtis su zmonemis taip kaip noretum, kad su tavimi butu elgiamasi ir isnaudoti kiekviena mums gyvenimo suteikta sansa…

Taip

Kiek gerio atiduosi kitiems tiek sugrish, gal ne ish karto, gal zymiai veliau ir kiek "nedorybiu" , pykcio paleisi tai su pagreiciu grish tau zmogau. Situo isitikinau. Ar mes mokam ir turim kantrybes duoti o ne imti cia priklauso nuo kiekvieno charakterio kuris uzkoduotas gimstant. Taip iseina kad mokejimas duoti uzkoduotas o "graza" jau pasekme kiekvieno musu veiksmu. As teip mysliju ir isitikinau, tik pasielk netinkamai tai ir lauk kad tau paciam kas nors nutiks. Man taip visad buna. Nu gal ne visai visad , bet dazniausiai.