Lietuvos pastas

Nusiunciau registruota laiska, kuri turejo nuvykt per 4 dienas, ir kita FedEx dokumenta, kuri turejo nuvykt per savaite. Registruotas neatejo ir FedEx nukeliavo per 3. Apakęs Drovus

Lietuvos pastas iskrete man poksta. Namiskiai issiunte kelis dokumentus registruotu laisku. Laukiu savaite, laukiu dvi. Parasiau uzklausima, ta pati padare ir namiskiai. Gautas atsakymas, kad vykdoma laisko paieska ir tai uztruks iki 3 menesiu. Teiraujuosi praejus savaites, viskas vis dar paieskos procese. Po keliu dienu laiskas iteikiamas siuntejui, kaip nerades adresato, nors mano adresas uzrasytas teisingas. Pyktelejusi skambinu vel; po keliu dienu atsiprasymas, kad namiskiu laiskas su dokumentais visa ta laika pragulejo kieno tai…stalciuje. Neatsakingai pasto darbuotojai pareikstas papeikimas. Va taip va. O is pradziu man siule ieskoti laisko London’e, tipo, is LT jis buvo iskeliaves. Ivertintu laisku dokumentai is LT atejo per 3 darbo dienas. Gerai, kad nors si karta kazkas ju neisidejo i stalciu Cha cha Piktas

O nebandei paste peradresavima padaryt? Nu tipo uzpildai toki lapeli, kuriame parasai, kad visus laiskus ir pan. siustus LL gyvenusiai ten ir ten persiusti nauju adresu. Tada laiskus persiuntineja metus, o zurnalus ir siuntinius - pusmeti.

Pirmiausia siunciau faksa, turejau registruoto laisko saknele. Paskui ir skambinausi. Zodziu, nori gauti, turi ieskoti. Gerai, kad tokie atvejai labai reti. xxx Adresas ir kontaktiniai telefonai: VĮ Lietuvos paštas A. Vivulskio g. 23 LT-03500 Vilnius Tel: +370 52 39 83 88 +370 52 33 75 75 Fax: +370 52 16 32 04 El. paštas: [email protected] Įmonės kodas: 2121558

Jo, Cures, peradresavimas pasiteisina Gerai

Taip, tai tikrai geras dalykas. Ka tik baigesi man tie metai, bet saunu, kad viska persiuntinejo i nauja adresa iki siol Šypsena

Kartais siuntiniai uztrunka- mano mama anksciau daug i JAV siusdavo, vieni greitai ateidavo, kiti virs menesio uztrukdavo. Dar gali tiketis, kad atsiras… Ypac su peradresavimu, tas irgi kartais labai gaisina, nezinia, kur tie laiskai uzsibuna.

Uztrunka del to , kad tavo senas laiskanesys arba tinginys arba nespeja apsidirbt.Peradresuojami laiskai turi but persiunciami kiekviena diena , bet kai kurie pokuistai laiskanesiai tai daro kas kelinta .Taigi del gaisinmo skambink i savo buvusi pasta , susirask laiskanesi kuris aptarnauja tavo buvusi adresa ir ji aprek.

Lietuvos pastas kolkas nieko nenudaigojo, bet Royal Mail (UK) kaip minimum 3 kart pavede… Vienakart CD dingo, kita - nuotrauku pluostas… dar kazkas, ko jau nebeatmenu… NekaltasRegistruoti laiskai irgi guli savaites UK pasto skyriuose, nes “uzmirsta” juos issiusti, turi eit tikrinti ir paragint pasto darbuotojus, kad atliktu savo darba… Taip

Prisiminiau, kad pries kokius 5m., kai studijavau kuri laika Svedijoj, mama atsiunte laiska, adresuota: “Ninochka, Lund 221 00, Sweden”. Nei gatves, nei namo nr neuzrase, tik miesta su pasto indeksu. Ir atejo Taip

pamacius si straipsni galutinai nuliudau.vienas vaikinas,pasake man kad yra isiuntes man laiska,(pries koki jau 1 menesi,apie 4 savaites)nu dar kazko pridejo ten,neaisku ar labai daug.tai wa dar ir dabar man jis neatejo as galvojau gal kokiu 2 savaiciu uzteks.o tai gal jau jis isvis yra uzstriges?ir as jo isvis negausiu?beje man siunte is JAV,New Yorko.jeigu as to laisko negaus,tai net nzn,man labai jis svarbus,bet jeigu…pasakykit savo nuomone.gal kas esat siunte is jav i lietuva ir kiek uztruko? Liūdnas((pls HELP ME!!!

Lundas nedidelis miestas , zmogu su svedams neyprasta pavarde lengva atsekt gyventoju registre , butu daug sunkiau jei tai butu koks Svensson ar Andersson.

Na, jeigu jis ne oro pastu issiunte, tai gali ir pora menesiu i Lietuva eiti Baisu… O jei neregistruotas, tai ir is viso gali negauti. Mano laiskai (paprasti) gan daznai adresatu Lietuvoje nepasiekia Liūdnas

Taip, ne per didziausas Taip, kaip ir dauguma Svedijos miestu…

**

**

Pashtas ****s! Praeita savaite ishsiuntem brolio zmonai maza siuntinuka.Tiktai kashmyrini megztuka ir marshkinius.Tai ka shiandien gavo siuntini marshkiniai yra o megztinio ner Piktas Blogai Kanda

Piktas marskiniai pastininkei netiko turbut. Butinai aiskinkites ir is ten, kur siuntet, ir ten, kur gavo- bet speju, kad cia jau lietuvoj pradingo.

Ir dar brolis sake,kad visada kai gauna ish musu siuntinukus,pirmiausiai is pasto ateina lapelis su kuriuo reikia atsiimti siuntini.Si karta siuntini ish karto rado pashto dezej ,prapleshta ir apviniota izoliacija. Sake brolis ,kad ryt eis i pasta aishkintis,cia aishkiai ju kalte, nes kiek dar girdejau ,jei pashtas gauna prapleshta siunta ish muitines tai ateina lapukas ,kad jau buvo kazkoks patikrinimas ar atpleshimas ar panashiai.O shi karta nieko.Ot pikta PiktasTo be Continued…

Oi blyyynnnn… Pakelciau as puga tame paste…

As vasario pradzioj ishsiunchiau tris siuntinukus - viena i LT, viena i Britanija ir viena i Austrija… Nei vienas nenuejo, nors sake, pora savaichu uztruks… Pavargęs NežinauVat ir zhinok, kas ir kur ten kliuva IgnoruojuGabbyN, gaila del megztuko Nežinau Jei draudet siuntini, gal atlygins Nekaltas