Lietuvos kariai – Afrikoje ( http://www.lrt.lt )

Žiūriu tu VISAI neįkerti apie ką rašai Cha cha Modero vardas dar nereiškia, kad tapai žinovu Cha cha… Pabandyk su plaktuku atsūkti medvaržtį, tada suprasi apie ką kalba Laimingas

PuLTis : Jei zhiureti tokiu kampu, tai karo gydytojai turetu priklausyti SAM’ui ??? Žvaigždė Ash tai kazhkaip vis delto esu tos nuomones, jog veikti reikia palei paskirty Drovus Prie progos pasizhiurek vrm.lt/index.php?id=13 - tenais, be kita ko, parashyta kam yra skirta VRM Angelas Pst pst : Kam tuomet karo policija (jei yra VRM), kam yra karo komunikacija (jei yra susisiekimo ministerija) ??? Nekaltas

Ne nu jūs nesuprantat ką aš noriu pasakyt Nekaltas VRM pulkai čia tik kaip pavyzdys buvo, o čia abu žinovai suskubo savo smegenų vingius demonstruot Pavargęs Yra ką siųst i tą Afriką Mirkt Tik aš esu tokios nuomonės, kad šauktinių katik baigusių BKK siųsti nederėtų Ne O jie čia man aiškina kas yra VRM Nekaltas

VRM irgi šauktiniai… Nors žadėjo profesionalizuoti. O į misijas KAMas siūnčia liktinius, kurie VISI buvo šauktiniais… TAi ką dabar daryti Nekaltas?

Pavargęs KAs čia per navarotas?

Kažkada būti šauktiniu yra viena, o važiuoti į misija juo esant visai kas kita… Nekaltas

Pritupimus Mirkt

Ej, zmones, nuimkit gaza mazumele. Vienas uz kita gudresnis norit pasirodyt. Cia gi paprastas forumas, o ne gudruciu konkursas. Kas ka reiskia ir taip aisq, daugumai nereikia aiskint. Bet kai nekurie asmenys pradeda elementaraus bendravimo etiketo nesilaikyt, tai greit cia nebeliks ka veikt, tik klausytis kiauliu kriuksejimo. Atleiskit uz ironija, bet Xamlas turetum suskaiciuot iki desimt pries rasydamas kiekviena zinute, nes kiek paskaitau tamsteles minciu, tiek nekoks kvapas nuo ju sklinda. Xam Širdisiskumu nuo ju trenkia.

ES nori kurt savo greito reagavimo kariuomene, kaip…hm atsvara NATO/Amerikos, nes siuo metu jeigu dideles pajegas operatyviai dislokuot kazkur reikia, tai tokia galimybe turi (ar bent jau dazniausia naudoja) tik JAV.