Lietuvishka muzika uzsieneciui...

Tai jai per greitas gabalas. Pavargęs Tikriausiai išgirsti nespėjo. Cha chaNa o dabartinės lietuviškos muzikos banginiai yra: Ventukai, Sadūnai, Oliukai, Ricis Cicinas, Mango, Yva ir, be jokios abejonės, didžiausios artimiausio dešimtmečio žvaigždės - Mokinukės. Bendram įspūdžiui susidaryti turėtų pakakti. Gerai Taip

as irgi ieskojau ieskojau ka nusiust - deja … nieko dar nenusiunciau - ir taip jau antras menuo… nera. gerew uzkimst ausis, kad neisgirstu to sudo.

cia tai matau visa grietinele… ypac manau gera ispudi paliks yva tai nuostabus pavyzdis dainavimo papais tokiu yra nedaug Juokiasi

jo vat ir ash kreipiuos patarimo nes paciai nieko neatejo i galva gero ir i ausi irgi Juokiasijis man atsiunte keleta neblogu gabalu ir prasho mane atsiusk ka nors paliginsim… Cha cha

nu man ir panasiai buvo - as klausau klausau - ir net seile nutiso - taip net gera darosi klausantis - o kai pradejau ieskot LT - … pasidare geda - nieko ner, nebent Nedos - dar ziurint kiek zmogui metu.perverciau viska ka turiu - … m11zet.deep-ice.com/lietus11.htm paziurek lt dainu - gal rasi - siokia tokia bazele Šypsena bet as tai neradau nieko Šypsena

aciu zalte bandysiu ka nors suieshkot. juk nesinori apsijuokt…

prasom, tikiuosi, kad pravers ir ka nors rasi Šypsena

tau linkiu to paties Laimingas

aciu Šypsena Apkabinimas Labas

man daugelis siulo tris milijonus nusiust. ka jus manot? atsakykit taip ar ne?

gal ir nieko - bet as asmeniskai nesu tikra Šypsena

tai arciau taip ar arciau ne?

fifty - fifty - as ir apie ja galvojau - bet suabejojau lemiamu siuntimo momentu ir bandau rast kazka geresnio - arba per daug issirinkineju… Šypsena

gal siunciam? ar dar palaukiam geru patarimu?

labai gali buti kad nusiusiu nes nerandu kazko linksmo ir grazaus - pridvese kitkas - jei butu V. Riuabiskytes originali “Man reikia taves” - tikrai nusiusciau Šypsena

nusiusk mandarinai jega Cha charulinanti daina ;D

kas dainuoja? Baisu

hahahah tokia nusiuntus, nezinia ka pagalvotu wuaaaaaaaahahahahah galvotu su dance eejay darytas muzonas Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi lietuviu pop scena valdo pasauli Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Zalvarinis Gerai labai tiktu! Šypsena

O kokią muziką siųsti turėtų užsieniečiai mums, kad mes apie ją susidarytume kažkokį įspudį ? Nu tai gi vajezau, muzikos visokiausios, kokį stilių mėgsta geriau paklaustum, tada galvoti būtų galima. O dabar… Galvok galva.