Lietuviai Svedijoj

Lenku parduotuve gerai. Pas mus irgi tokia yra, tai silke ten tokia aliejuje "lietuviska" pardavineja. Dar ten buvo koldunu, tai vadina juos "litowskie pirogi". O inläggningssill tai ir turetu buti ta kuria gali lietuviskai paruost. Ja kibirai po 1 ar 2 kg pardavineja. As vienais metais pirkau. Tik ja aisku reikia pamirkyti saltam vandeny viena ar dvi paras. Keleta kartu vandeni pakeisk, ir bus pats tas.

Mirkiau sormland as ta silke , man ji vistiek ne tokia , kazkokia nenaturali , nieko man jau is Lietuvos jos veza , starkos irgi , ir kuciuku , bus viskas lietuviskai pirmakart cia pas mane Cha cha

Niu tai faina tau, geru svenciu!

Starka, tai cia kaip lietuviskas glögg??? Mirkt

Aha su skilandzio gabaliukais , vietoj migdolu ir razinu Valio

sowhat: paieskok silkes prie saldytos zuvies, ten turetum jos tikrai rast. As kelis kart pirkau sudyta ir saldyta, tai reikejo truputeli (apie pora val) vandeni pamirkyt ir tikrai buvo nebloga.

Matau vargstat jus su ta silkute… Va as tai pagal uzsakyma atveziau tradicines silkes file, kuciuku, duonos ir pan. Tiek prisikroviau, kad net uz virsvori reikejo moket Liūdnas Buvau apakus - 1 kg 28 Lt! Ai, ka jau darysi… negi artimuju norus pamirsi Nekaltas Tik vat plotkeliu nepaemiau - kazkaip neisdrisau i baznycia nueit kad nenutrenktu zaibas Apsvaigęs

2sowhat: beje mano sesuo dabar persikrausciusi i Södertälje, tai ash pirma karta abitaju ne pietuose, o shiaureje Cha cha Ryt va i Stokholma vaziuojam.

O kaip tu, Neodime, laikaisi? Gal kokiu esminiu pokyciu gyvenime ivyko (pvz. persikelei gyventi i Svedija Cha cha ) ?

Klausyk, idomu ar jau Shvedija laikai tikraisiais savo namais? Ar daznai i LT nuvaziuoji?

Nezinau kuo as ta Svedija laikau , gyvenu cia kol kas dar ir tiek , darbas pastovus , tai ir trinuosi , rasciau ka Lietuvoj veikt , tai grysciau , bet kai neieskau , tai ir nerandu Cha cha.I lietuva gryzineju stabiliai tris kart i metus , na siemet tik du kart isejo , buciau sestadieni ko gero jau kelte i Klaipeda sedejes , bet va giminaiciu uzgaidas pildau , ka jie cia veiks be manes kai atvaziuos Cha cha

aciu Neodime , dabar zinosiu kur dar silkes ieskot Cha cha , reiks isbandyt sita varianta . O cia ICA ar Konsum parduotuvese ?

as ja radau icoj. Keltu ir mes norejom i LT grizt, ale per velai susizgribom pirkt bilietu, buvo ispirkti, tai ryt lektuvu skrisim. Tai as kucioms lietuviska silkute valgysiu Niam niam

Nėra geresnio meto kaip Kalėdos,
kad palinkėti Jums sėkmės,
Nėra nuostabesnio laiko kaip Naujieji,
kad suteikti Jums vilties.

visiems geru svenciu

Labai achiu uzh sveikinimus!!! GėlėGėlėGėlė
Tau taip pat shiltu ir smagiu shvenchiu! Apkabinimas

Ir kaip tau Södertälje pasirode? Siaip tai ash nepavadinciau cia siaure Šypsena vidurys gal svedijos Šypsena

Geru ir sekanciu svenciu!

SVeiki SOS… gal gali kas paaiskinti smulkiai kaip man nusigauti is kelto Frihamnsterminalen i traukiniu stoti(ta pagrindine)… visalaik su taksu iki autobusu stoties vykdavom, bet taip nusprendziau pinigiukus pataupyt… ir itariu kad ta traukiniu stotis gan toli nuo autobusu stoties. PRASAU rasyti i PRIVAT ir kuo greiciau. sausio 3 diena isplaukiu i Stockholma.

aciu uz info… pasiklysti Stockholme nesinori…Flirtas

Sveiki lietuvaiciai,

As gyvenu Umea,gal yra kas nors is sio miesto?Siaip planuoju vasario menesi i Stockholma vaziuot.Is tikro labai truksta bendravimo su lietuviais,nes cia mano kraste visi labai jau pasikele,uzsidare ir ttttt.

kiekvienam keltui atplaukus vaziuoja TALLINK autobusai i miesto terminala, autobusu grafika rasi pakabinta laivo informacijoje. kaina 20SEK atrodo.

o kaip ten toliau iki traukiniu stoties nusigauti, a?

Lietuviska diskoteka/ Litauisk disko på Lava

Su Naujais metais, su nauja laime!

Tikiuosi jog linksmai praleidote sventes ir gerai nusiteike zengete i Naujuosius metus… bet po menesio vel dairysites progos susiburimui ir stai ji!

Vasario 2 diena - penktadieni Tau ir tavo draugams Jaunimo grupe prie LBS ruosia linksma diskoteka - tai bendras projektas su Lava kavine (priesais Sergels Torg Kulturhuset, T-Centralen) lietuviskos diskomuzikos populiarinimui Stokholmo jaunimo tarpe.

Diskoteka ves profesionalus DJ Saulius (diskoteku vedejas) is Lietuvos is "Infantile buddies" (IB) produseriu komandos! "Naivus biciuliai" groja ivairiuose klubuose, ju miksus transliuoja laidoje Power Party Zone radio stotyje Power Hit Radio, bent viena is ju remiksu isgirsime ir mes, taciau musu pageidavimu zadama pristatyti specialiai mums sukurtus tik lietuviskos muzikos rinkinius!

Jaunimo amzius yra nuo 12 metu, virsutine riba neribojama, tiems kam sirdyje dar ne sutemaLaimingas Kadangi kvieciame jau tokie jauni sokejai i si pasilinksminima, tai ir diskotekos laikas suprantama nuo 18 iki 21 val!

Busime dekingi uz pinigine parama DJ honorarui padengti, tikimes jog kiekvienas paaukos bent po 20 kronu…

Musu projekta remia Lietuvos ambasada Svedijoje ir LR Kulturos ministerija!

Informacija dar pasiusime pakartotinai, taciau jau galite kviesti savo draugus bei pazistamus is ivairiu pasaulio kampeliu pasiklausyti nepakartojamos lietuviskos diskomuzikos!

Lietuviu bendruomenes Svedijoje
Jaunimo grupes vardu Rasa Ingvarsson