Lietuviai Skotijoj | Edinburgas - Vilnius tiesiogiai su Star1 nuo balandzio

Mano bendradarbe Stirlinge gyveno - sako, jaukus miestelis, palyginti su Glasgow. Geras universitetas yra - studentai pagyvina gyvenima Šypsena

Beje, klausimas gyvenantiems Skotijoje: kas kaip skraidote namolio Lietuvon? Glasgow (Edinburgas) - Praha (Amsterdamas, Kopenhaga) - Vilnius? Gal ka pigesnio zinot?

Kai as buvau jauna Cha cha ir gyvenau Glasgow, tai dazniausiai skrisdavau Glasgow-Kopenhaga-Vilnius. Galima paziureti kokie yra pasiulymai per cheapflights.co.uk , ten pasirinkti Vilniu ir is kur skristi. na zinoma ir ryanair Prestwick-Stansted- Riga, bet nezinau kaip ten laikai sutampa, ir kaip nusigauti iki Vilniaus.

SUPER Taip…geras klausimas…nes man irgi ten reikes keliauti ir siuo metu ieskau pigiausiu variantu…na dar yra variantas Ryga - Edinburgas…tikrai butu saunu jei pasidalintumete patirtimis/pigiais pasiulymais Laimingasbeje…del Stirlingo…gal zinai darius71 kas yra arciau jo Glasgow ar Edinburgas…bandziau zemelapyje ziureti, bet kazkaip tais…nelabai susigaudau… Drovus…aciU Gėlė

Stirlingas yra paciame viduryje Šypsena Na, gal kiek arciau Glasgow. O del marsrutu… Tai nemanau, jog sutaupyti pinigai skraidant per Ryga, atstos prarasta laika. Teoriskai galima su RyanAir: Prestwick (salia Glasgow) - Dublin - Vilnius, taciau praktiskai tai savizudybe Juokiasi o gal netgi utopija Labas

…isprotesiu anskciau laiko su tais skrydziais…mat tai bus 1as karatas kai skrisiu lektuvu…tad sunku susigaudyti, per ka…uz kiek…kaip ir pan…what to do… ???Žliumbia