Lietuviai Airijoje

Aisku kad galima. netgi prie check-in kabo plakatai, kad toks papildomas daiktas kaip laptopas gali buti tempiamas su savimi.

[/quote]

Tai gerai tada… Laimingas Susitiksim kitais metais… Geru svenciu… Labas

Labas

Valio Labas

Aktyvus kolega kotais pries miegaCha cha

na nesimiega ,va nuo ketvirtadienio pilva skauda maniau jau gimdysiuCha cha, hebra sako ,kad skrandis ar 12lika pirste, varysiu pas daktariokus ketvirtadieniNekaltas vakar visa para ismiegojau o siandien visai nieko jauciuosiGerai ir miegas neimaTaip
leki sventem namo ar lieki cia?

Lieku ciaLaimingas Matai seimyna irgi daug maz cia visa beto pries gera savaite grizau is LT,vasari vel varysiu tai teks sventes cia sutiktLaimingas

O del skrendzio tai gal tik taip kokia nedidele zaizdele,nes jei opa didele tai biski negeraiŽliumbia

Na tikiuosi viskas bus ok Gerai

tu kuriam Airijos kampia esi ir is kurio miesto Lt.?

Gyvenu LongfordLaimingas Is Lietuvos tai esu grynakraujis PanevezietisMyliu

Panevezio mafijaCha cha o kur tas Longford? i katra puse? toli nuo Dublino? tingiu zemelapi traukt.

Nu blia mes kazkaip kai priprate su sautuvais po gimta miesta vaikscioti tai saves ir kitu mafija nelaikomCha chaCha chaCha cha

Logfordas yra ant N4 Nuo Dublino apie 140 ir iki SLigo 80 Mirkt

na aisku, nepertoliausia, na bet jai snabes pasrept, pas tave ar mane, tai jau su nakvyne reikCha cha

Kad as snapso negeriuŽliumbia Mirstu paskui tris dienasCha cha

Pusiaukeleje Mulingare kokiamCha cha Ar siaip pas Mylia i Cavana uzsukt Cha chaCha chaCha cha

Siaip alaus tai tikrai kada butu malonu bokala pakelt uz pazinti Mirkt

Na tai davai varom pas Mylia, tik nezinau kur ji gyvena, Cavanas zinau kurTaip ten gal koks pubas yraCha cha
siaip airijoj pirma puba pastato paskui baznycia, o paskui ir zmoniu atsiranda. manau sutart tik diena reikMirkt Taip

Davai gal po nauju kadaMirkt Nes iki nauju darbo dabarBaisus o siaip po nauju ir darboviete noreciau pasikeist tai visokiu ten niuveskiu bus man darCha cha

Cavane yra tu PUBuTaip

zinau ,kad yra, juokauju, na davai, mano pati ir paseme pirma savaite atostogu(manau nepriestaraus), man ir laisva iki 8d. na dar 5d. gali tekti nueiti i darba,tik nezinau ko?!

Blia as dar darbo grafiko po nauju nematauNekaltas nes man OFFai slenkanciu grafiku bunaNekaltas tiksliau darbo grafika matau tik iki kuciu siai minuteiBaisus artikiausiu metu pasistengsiu informuot Vat myliushka bus laiminga,pries meeti pasidarysim Cha cha

Nu ka gero?Laimingas Penktaidieni nuo ankstaus ryto i Dublina varau trumpam,gristan reiks i Shoping roju uzsukt paslampinet…batu noriu vienu tokiuLaimingas

na tai po Alus as netoli to rojaus gyvenuMirkt

O Tu laisvas ryta penktadienio?Nekaltas Nes blia Oro uoste ~7 ryto turiu butLaimingas Paleidziu viena jaunuoli ir i shoping rojuLaimingas Jei ka tai Gerai butu Mirkt

na blyn penktadieni dirbam ,bet as dirbsiu max iki 12:00val. na ir iki blanciko vaziuot 45min. gal kas iseis?