Lietuvaitės - graziausios pasauly???

Ash tai pirmenybe duochiau mulatemMirkt

man: taip, lietuvaites GėlėsGėlėsGėlės

nu laabai faina, kad atsirado pritarianciu Mirkt taip ir toliau… Mirkt

Joo, lietuvaites graziausios tikrai, visi taip sako, o ir pats zinau, ta prasme bent jau santykiu tarp negraziu ir graziu. Bet vistiek pasauli yr neteisybe aisku, kai paziuri, kurios ten lietuvaites papuola i tuos mis rinkimus, tai ka as zinau, pazystu grazesniu, nors ne taip issiudaziusiu, cia politika, o ne rinkimai, kai pernai ble, nieks nematet kokia grazuole is kinijos buvo…Tai dejau b**** ant tokios grazuoles, neimciau tokia net i panas, net jei prasytu…mise bliamba… O siaip tai tas grozis ne viska lemi, galim pripazint, kad lietuvaiciu charakteris tai dazniausiai bunaBlogai Bet yr ir normaliu

aha, atsimenu , kokia grazuole kinaite buvo, bet pagalvok Kinija juk tookia turtinga valstybe ir iskart ji grazesne taps Cha cha

jo Lietuvaites tai tikrai graziausios tiki nekokias isrenkam i misses, dauguma bachuru nuvaziave svetur grizta vien del graziu merginu…lietuvoje…

o gal problema tame, kad i lietuvaiciu misiu rinkimus grazios neina, nes yra per daug protingos, o jau is tu kur ateina, juk vistiek reikia isrinkt kazka, ti ir isrenka Blogai?

mano nuomone tai kad lietuvos merginos pacios fainiausios!
ju grozis super!
ir tai labai dziugu!Šypsena

Sia savaite susipazinau su Svedu,kuris irgi tam pritaria,kad Lietuvoje is tikruju daug graziu panicku… Taip

sia minti ne pirmas isreiski!! Cha cha

Graziausios bet deja nevisos protingiausios.

visokiu yra, bet paemus visuma zinoma ! Taip Mirkt

as sutinku. daR ukrainietes, lenkaites

O koks skirtumas?
Lietuvaites ar dar ka nors?
Kietas

Flirtas - lietuvaites Mirkt

teko but Svedijoje su trim Lietuvaitem. Zinoma jos buvo demesio centre. Mam ju neliko. Galvojau eisiu kokia svede kabint. Pamaciau - pabegau. Zmones mylekim musu merginas, pabegs i uzsieni bus blogai. Lietuvaites the most beutifullest girls in the erath

Na kaip bebutu taI TIESA NIEKUR KITUR NEMACIAU GRAZESNIU!

bet tai kazho raukotes tas pachias lietuvaites pamateNekaltasNekaltas

As pareiskiau savo nuomone, ir uz kitus nesakau, man geriausios lietuvaites