LIETUVA neitraukta i europos sajungos mokiniu vadovelius!!!

taip Lietuvai ir reikia JuokiasiJuokiasiJuokiasi

o siaip tai pati buvau susidurusi su tuo, kad kai pasakiau, kad esu is Lietuvos, manes perklause: "Latvijos?" ilgai teko aiskinti kur randasi Lietuva bet nieko…

manau Lietuva neitrauke, nes ji to neverta, nieko gero nepadare…

tai kokio by’bio cia gyveni? persipjauk pilva - bus visiem geriau…

Cia prisiminiau toki nutikima:
Kazkada Ispanijoj, pasakem vyrukui, kad mes is Lietuvos, tai sako, cia Afrikoj?Baisu Nu blin as blondine ir i Afrikiete ne kiek nepanasiLaimingasJuokiasi

[quote]Zyklon B rase:

tai kokio by’bio cia gyveni? persipjauk pilva - bus visiem geriau…
[/quote]

tai vat ir laukiu kuo greiciau, kad man sueitu 18 metu ir begti is sitos skyles kuo greiciau Liežuvis

tai vat ir laukiu kuo greiciau, kad man sueitu 18 metu ir begti is sitos skyles kuo greiciau Liežuvis

[/quote]

Tap roga reiks sampano issaut… siaip gerai kad isvarai - vyruoja nuomone,kad Lietuvoje gyvena graziausios panos. Dabar, budama cia, tu ta nuomone lauzai… Nekaltas

Kuodiel?Apakęs

nieko nauja po sia saule…Nekaltas

Ne naujiena tokie dalykai… karta su vokiechiais shnekejau, tai jie ishvis net nezhino ar lithuania is a country or is it a city and there is it… zhodzhiu baisu

Mes esam liabay protingi ir zinom bent europozzzz walstybes…ash net gawaw 10ish jo…o tie atsiprashant dundukay net nenutukia ar mes azijoj afrikoj ar iswis siaurezzz asigaliooo…BaisuBaisuBaisuBaisuBaisuVeeeVeeeVeeeNežinauNežinauNežinau

ai… zodziu liudna ir tiek! net ir prancuzai nepamena, o gal nenori prisiminti, napoleono pralaimejima vilniuje…

Nesamone Piktas skriaudzia mus visi Nekaltas

tai vat butent, kad skriaydziaPiktas

Nustebęs

mes lietuviai esamt! ir turim parodyt kad esam!

nepykit kad prikeliau sena tema… Vat pvz as bendroje sumeoje esu kalbejes gal su apie 100 europieciu ir 1 Japonu Cha chaTaj 99 +1 japonas Cha cha zinojo kur yra Lietuva ir dar kaikurie pasake LABAS!!! geras ane… Beje tas kuris nznojo apie lt buvo sushiktas belgas ir kai pasakiau kur ji yra pasake:"Ai cia ta valstybe kurioj visi zmones ruskiai ir bomzai? Kanda Blogai

~ kaj pasidarysim tokia civilizuota salis kaip kitos ES salys taj gal ir ytraux Liežuvis Juokiasi~

Zemas lugis!Kiekvienas turi nors mazdaug zinoti kur kas yra!Neitraukta i vadovelius,bet i zemelapi itraukta! VeeeNegaliu pakesti kai nuvaziuoji i uzsieni ir iskart russian! Veee Kanda

Jo…nu krc jau ne naujiena,kur kas bet LT niekur niekad nebus pripazinta krc Veee

nu gers… ;/ bet gal įtrauks dar ;/

blogaj Cha cha